Зростання авіаційних перевезень вантажів

290

Tweet

Зростання авіаційних перевезень вантажів

Міжнародна асоціація повітряного транспорту IATA опублікувала дані, згідно з якими вантажні повітряні перевезення за лютий місяць показали зростання на 2,9% порівняно з результатами лютого 2013 р. За перші два місяці 2014 р. статистика в цілому показала поліпшення попиту на 3,6 відсотка порівняно з попереднім роком. Це показує, що вантажні ринки продовжують відновлення, яке почалося в другій половині 2013 року.

Як відбувається процес доставки авіаційної техніки до постійних місць дислокації, можна ознайомитися на сайті компанії — akkolada, яка безпосередньо займається цією роботою. Високий професіоналізм і застосування спеціальних навичок у цій галузі дуже важливо для виконання якісної доставки.

„Поставки по повітрю почали рік з позитивними результатами. Є підстави для помірного оптимізму для подання вантажної галузі в 2014 р.”, сказав Тоні Тейлор, генеральний директор і CEO в IATA. І все ж є деякі серйозні тенденції, які не на користь цієї галузі. Компанії продовжують робити ставки на транспортні схеми на суші при реалізації поставок. Автомобільні перевезення вантажу надають серйозну конкуренцію повітряним транспортним доставках вантажу.

У минулому році 20 найсильніших економік світу ввели сильні заходи по протекції, масштаб яких більше навіть, ніж ті, у 2009 р. „Це основна причина, чому, наприклад, не спостерігаємо 5-6% зростання в міжнародній торгівлі, яка є очікуваним рівнем у зв’язку з розширенням виробництва. Ми сподіваємося, що рішення, прийняті Всесвітньою торговою організацією (ВТО) на Балі в минулому році, буде посилюватися світової торгівлі. Важливо, що б уряду виконали свої зобов’язання”, – додав Тейлор.

Велика частина збільшення перевезень вантажів повітряним транспортом припала на авіакомпанії Близького сходу та Європи, які повідомили про рекордне збільшення, відповідно, 11,9% і 5,5% в порівнянні з минулим лютим.