Знову страйк Lufthansa

285

Tweet

Знову страйк Lufthansa

Майже 1500 рейси німецької авіакомпанії Lufthansa скасовані, через що почалася сьогодні страйк пілотів.

Скасовані були в основному рейси з європейськими напрямками на короткі і середні відстані.

Страйк торкнеться понад 200 тисяч пасажирів. Це серйозно порушить транспортну логістику пасажирських перевезень в Європі.

Німецька авіакомпанія Lufthansa отримує удар від страйків вже восьмий раз в цьому році. Пілоти покинули свої робочі місця сьогодні в 13 годин (11 годині за Гринвічем) і до 11:59 вечора у вівторок, в знак протесту проти планів зміни умов виходу на пенсію в компанії. Про це оголосив профспілка робітників «Кокпіт». В основному будуть порушені рейси на короткі і середні відстані, — пояснив прес-секретар профспілки Маркус Уолш.

Найбільша авіакомпанія в Європі бореться, щоб скоротити свої витрати, стикаючись з жорсткою конкуренцією від інших авіакомпаній. Насамперед, це дешеві перевезення від лоукостерів і нові авіакомпанії Близького сходу.

Незважаючи на це, дешево купити квиток на альтернативні авіа лінії не представляє праці. Для цього потрібно просто зайти на сайт і приділити пошуку небагато часу. Тому, цілком очевидно, що втрати від страйку будуть дуже великі, як і удар по іміджу компанії.

Пілоти компанії, однак хочуть, щоб зберігся нинішній пенсійний план, згідно з яким вони виходять на пенсію в 55 років і продовжують отримувати частину заробітної плати. З кінця серпня синдикат «Кокпіт» вже організував шість страйків проти «Lufthansa».

Авіакомпанії часто вдається стримувати вплив страйкові впливів, відправляючи у політ пілотів, які займають інші посади в компанії, або попереджаючи заздалегідь пасажирів. Але, незважаючи на це, протести коштують дуже дорого. Страйк Lufthansa розпочнеться за декілька годин після закінчення страйку машиністів німецьких залізниць, що вимагають підвищення зарплати.