ЗЕД-агент і ЗЕД-оператор

231

Tweet

ЗЕД-агент і ЗЕД-оператор

Послуги ЗЕД-агента і ЗЕД-оператора

В основі аутсорсингових рішень лежить прагнення максимально спростити клієнтам реалізацію зовнішньоторговельних угод і подальша взаємодія з контрольно-наглядовими органами РФ. Найбільший інтерес для учасників ринку представляють два формату співпраці з ДК «САННА» — послуги ЗЕД-агента і ЗЕД-оператора. Їх головна відмінність – у ступені відповідальності, яку готовий прийняти на себе замовник. ЗЕД-оператор повністю заміняє клієнта у його міжнародному контракті, ЗЕД-агент, виступаючи від імені і за дорученням клієнта, не приймає на себе функції імпортера-одержувача або експортера.

Переваги комплексного супроводу ЗЕД

  • Ви можете укладати угоди з будь-якими виробниками і покупцями в Китаї, не отримуючи ліцензію на експортно-імпортну діяльність в КНР і не займаючись самостійно оформленням всієї документації, необхідної для ввезення/вивезення товарів.
  • Передавши на аутсорсинг проведення валютних операцій, сплату податків і здачу звітності, ви захистите свій бізнес від ризиків, пов’язаних з адміністративним тиском, надмірною бюрократизацією зовнішньоторговельних операцій, суперечності в чинному законодавстві.
  • Якщо організація власного ЗЕД-відділу нерентабельна, аутсорсинг дозволить залучити кращих фахівців галузі на вигідних для вашого бізнесу умовах.
  • Ви зможете купувати продукцію будь-яких виробників з КНР в розстрочку, або використовуючи акредитивну форму розрахунків, а також застрахувати будь-які ризики за угодою.
  • Ми візьмемо на себе оперативне вирішення всіх питань, які потребують присутності в КНР, різниця в менталітеті між виробниками з Китаю і покупцями з РФ не стане для вас джерелом проблем.

Послуги ЗЕД-оператора

Скориставшись послугами ГК «САННА», вам не потрібно отримувати імпортно-експортну ліцензію в Китаї і взаємодіяти з наглядовими органами РФ. Між ЗЕД-оператором і вашим закордонним партнером укладається контракт на придбання і постачання продукції. Його умови дзеркально відображає контракт, що укладається між ЗЕД-оператором і вашою компанією. Таким чином, ми повністю беремо на себе всю відповідальність і ризики, пов’язані з здійсненням міжнародних торгових операцій і подальшим взаємодією з контрольно-наглядовими органами.

Послуги ЗЕД-агента

Зовнішньоторговельний агент — це юридична особа, яка здійснює супровід ЗЕД , а також виступає в контролюючих інстанціях за дорученням клієнта. Оптимальний обсяг послуг визначає сам клієнт при укладанні агентського договору. Ви можете доручити нам митне оформлення вантажів, міжнародну логістику, закупівлю продукції та проведення фінансових операцій. Але, на відміну від послуг ЗЕД-оператора, цей формат співпраці не звільняє замовника від необхідності реєструватися як учасник ЗЕД. Сплата валютних і рублевих платежів, зборів, податків і складання звітності здійснюються від імені замовника, а не агента.

Ви можете передати на аутсорсинг:

  • пошук виробників або постачальників необхідних товарів;
  • підготовку та укладення міжнародного контракту;
  • отримання погоджень/дозволів, необхідних для ввезення або вивезення товарів;
  • взаємодія з контрольно-наглядовими та фіскальними органами на правах формального власника контракту (ЗЕД-оператор) або від вашого клієнта (ЗЕД-агент);
  • оформлення документації та звітності по угоді.

Нашим клієнтом може стати як компанія, так і приватна особа, послуги ЗЕД-аутсорсингу надаються як резидентам, так і нерезидентам РФ. Для отримання більш детальної інформації зв’яжіться з менеджерами ГК «САННА» за телефоном: 7 (495) 662-44-34.