Збільшення потенціалу контейнерного терміналу Одеси

248

Tweet

Збільшення потенціалу контейнерного терміналу Одеси

Німецький портовий оператор HHLA і HPC Ukraine будуть продовжувати інвестувати в розширення контейнерного терміналу Порту Одеса.

У 2014 році почалося здійснення Фази I плану модернізації і розширення потужностей терміналу для обробки вантажів на 300 000 TEU на рік.

У другій фазі, яка буде завершена до кінця 2018 році планується розширення контейнерного терміналу з можливістю переробки до 700 000 TEU на рік. Значне зростання перевезень вантажів відзначається з України у різні регіони світу, більш детально можна ознайомитися на сайті транспортної компанії Expert Logistics https://expert-logistics.com/. Особливу увагу варто звернути на доставки посилок і кур’єрської пошти.

Після завершення інвестиційної програми з модернізації терміналу, в тому числі старій його частині, він буде мати потенціал, щоб впоратися з 1 250 000 TEU на рік. Одеса стане головними торговими воротами країни. Варто відзначити активні адміністративні реформи в області митниці, які проводить керівництво області. Вони дозволять значно спростити митні процедури та спростять роботу бізнесу в порту.

Так само Одеса стане логістичним ланкою потужного проекту «Один ремінь, один шлях», анонсованого Китаєм в рамках відтворення великого Шовкового шляху. Тут, швидше за все, пройде відгалуження від центральної гілки проекту. Пробний поїзд вже випробував цей маршрут і показав дуже непоганий час доставки з Китаю в Україну.

На фоні ускладненої політичної ситуації в Україні, сектор морських перевезень переживає різке падіння. Порти Іллічівськ, Маріуполь, Одеса та Південний перевалили в цілому 482 200 TEU в 2015 році, це зниження на 28% в порівнянні з 2014 роком.