Застосування контейнерів – від перевезення вантажів до будівництва готелів і житлових будинків

217

Tweet

Застосування контейнерів – від перевезення вантажів до будівництва готелів і житлових будинків

Контейнер – це унікальний винахід. Міцну модульну конструкцію використовують в самих різних областях, включаючи вантажоперевезення і будівництво. Розглянемо докладніше область застосування модулів.

Переваги використання вантажних контейнерів

Основна частина вантажів у країні перевозиться контейнерами. Виділимо переваги сталевий тари:

  • міцність і надійний захист вантажу від механічних пошкоджень та погодних явищ;
  • мультимодальность – можливість перевозити модуль на різному транспорті;
  • суттєва економія коштів, що досягається за рахунок спрощеної схеми перевезення.

Економія досягається завдяки можливості перевозити вантаж в контейнері без його перетарка – тара просто переноситься з одного майданчика (з морської баржі) на інший майданчик (автомобільну платформу) і доставляється до місця призначення. Під час виконання всіх цих процесів вантаж залишається в контейнері.

Виробники пропонують широкий вибір різних видів тари, включаючи стандартні модулі на 20 і 40 футів, танк-контейнери (для перевезення рідких і сипучих вантажів), рефрижератори тощо

Якщо вам потрібен контейнер, зверніться у компанію, що займається їх реалізацією. Фахівці запропонують відповідний модуль, в залежності від поставлених завдань.

З контейнерів можна зводити будь-які споруди

Крім вантажоперевезень, модулі знайшли широке застосування в будівництві. Якщо раніше блоки застосовували досить рідко, то сьогодні модульна технологія буквально захоплює будівельний ринок. У чому причина? По-перше, будувати з контейнерів дешево, і це головний плюс технології; по-друге, модулі дозволяють значно скоротити терміни будівництва, незалежно від складності проекту.

З модулів зводять тимчасові модульні будинки для тимчасового проживання, їх пристосовують під дачні будиночки і пости охорони. Сучасне виробництво дозволяє виготовляти блоки, відповідні для постійного проживання. Всередині вони обшивають пластиком, вагонкою, ДСП та іншими матеріалами.

Але справа не обмежується малоповерховими будівлями на зразок побутівок і адміністративних об’єктів, вже реалізовані дуже великі проекти. Наприклад, з блоків зводять повноцінні готельні та санаторні комплекси, торгові та офісні центри тощо У ряді країн з модулів будують цілі квартали – саме так вчинили в Фінляндії, забудувавши район будинками, супермаркетами і конторськими будівлями з морських контейнерів, які відслужили свій термін у якості морської тари.