Залізничні перевезення автомобілів зросли за січень майже в два рази

244

Tweet

Залізничні перевезення автомобілів зросли за січень майже в два рази

За підсумками січня 2016 року кількість автотранспорту, перевезеного за залізничним магістралям в спеціалізованих вагонах-автомобилевозах, досягло 400 одиниць — у порівнянні з результатами за січень 2015 року показник виріс на 77,6%. Відомо, що перевезення здійснювалися за допомогою рухомого складу «Федеральної пасажирської компанії». Найбільший сплеск інтересу до послуги перевезень автомобілів наголошується на напрямках Москва — Санкт-Петербург і Москва — Анапа.

Перший склад з включеним в нього вагоном для перевезення автотранспорту був запущений в листопаді 2012 року — це був поїзд №31/32 «Лев Толстой», що рухається у напрямку з Москви в Гельсінкі. Зараз аналогічні вагони відправляються відразу за кількома маршрутами, в тому числі і Санкт-Петербург — Астрахань, Санкт-Петербург — Адлер, Москва — Адлер, Москва — Санкт-Петербург, Москва — Астрахань-Москва — Псков, Москва — Петрозаводськ.

В цілому з початку надання послуги кількість транспортованих автомобілів перевищила 6,5 тисяч штук. При цьому «ФПК» розглядає можливість розширення в цьому році географії перевезень — не виключено, що в період поточного року буде налагоджено надання послуги на напрямках Санкт-Петербург — Воркута і Москва — Казань та відправлення транспорту в Краснодарський край.