Закривати дороги — злочин

258

Tweet

Закривати дороги – злочин

Схоже тактика заборон на рух дорогами країни в Росії набуває все більше прихильників серед керівної ланки. Та й звичайно, навіщо втрачати час і гроші, та й просто напружуватися, коли можна просто взяти і заборонити рух вантажного транспорту по дорогах. Ось і немає пробок. Ні транспорту, ні проблем. До болю знайома тактика часів комуністичного минулого. Але по всій видимості саме це живе в серці керівництва.

Черговим проповідником заборони став голова Нижнього Новгорода пан Кондрашов. Він розпорядився закрити транзит вантажівок через місто. По всій видимості тут є гарна об’їзна дорога, однак це не так. Перевізникам вантажу доведеться просто десь відстоюватися. Причому розвиненої системи паркування в регіоні просто немає.

Але через місто проходить великий обсяг промислових вантажів. Втрати транспортних компаній очевидні. Хто відшкодує витрати за запізнення. Однак Кондрашов каже про повну заборону руху. Чиновника дратують вантажівки, які паркуються для ночівлі в межах міста. Однак далекобійники роблять це зовсім не від хорошого життя. Просто відповідних безпечних і освітлених парковок в області немає. І місцева влада абсолютно нічого не зробили для цього.

Так може поставити поза законом таких чиновників, принаймні шкоди для держави від цієї дії не буде. А ось перекривати економічні артерії країни — дороги та перевезення – це злочин!