Європейської комісія дозволила FedEx придбати TNT Express

238

Tweet

Європейської комісія дозволила FedEx придбати TNT Express

Європейська комісія схвалила беззастережно угоду про придбання TNT Express з боку корпорації FedEx. Це було оголошено спільно керівництвом обох компаній. Після ретельного дослідження, Європейська комісія прийшла до висновку, що угода не породжує будь-яких проблем, пов’язаних з конкуренцією. Таким чином, на думку BGLOGIST, з’являється потужний оператор у сфері експрес логістики в Європі.

„Ми дуже раді, що отримали безумовне схвалення Європейської комісії, – сказав Девід Бінкс, регіональний президент FedEx Express в Європі. – Ми вважаємо, що злиття TNT Express і FedEx принесе значну цінність для співробітників, клієнтів і акціонерів обох компаній“. Позитивні моменти можуть відбитися і в появі додаткових робочих місць в галузі логістики.

FedEx і TNT Express продовжують працювати конструктивно з контролюючими органами, для того, щоб отримати схвалення для угоди, і в інших країнах, у тому числі Бразилії та Китаї. FedEx і TNT Express продовжують рухатися за планом, і очікують, що угода буде завершена в першій половині календарного 2016 році.

FedEx надає широкий спектр транспортних послуг, електронної комерції та бізнес-послуги. З річним доходом від 48 млрд. доларів, компанія пропонує інтегровані бізнес-додатки, що працюють під брендом компанії FedEx, які конкурують і одночасно вправляються у співпраці з продуктами TNT Express.