Як здійснюються перевезення вантажів з Китаю

208

Tweet

Як здійснюються перевезення вантажів з Китаю

Вантажоперевезення з Китаю – це діяльність, якої цілком успішно займається компанія РФК Груп. На кожному етапі нею здійснюється ретельний контроль якості, пропонуються оптимальні маршрути для економії замовника, використовуються особливі інструменти для відстеження поточного стану вантажу, а також повідомлення, які пройшли багаторазове тестування. Постійні клієнти залишають про діяльність компанії позитивні відгуки, а тисячі виконаних поставок служать підтвердженням високої якості надаваних послуг.

Без логістики ніяк

Доставка вантажів з Китаю в Росію здійснюється досить оперативно. Ретельно продумана логістика забезпечує всі можливості для якісного надання послуг. При співпраці з перевіреною компанією можна розраховувати на наступні переваги:

— у команді працюють фахівці, які є справжніми експертами в області доставки з Китаю в Росію;

— вартість наданих послуг повністю залежить від клієнтських побажань і особливостей кожного конкретного замовлення;

— компанія, що здійснює доставку вантажу, виконує всі взяті на себе зобов’язання у строки, обумовлені заздалегідь;

— поточне положення вантажу можна дізнатися на будь-якому етапі доставки.

Співпраця з перевіреною компанією забезпечує істотну економію за рахунок чітко продуманих логістичних схем, відпрацьованих маршрутів пересування та прийомів оформлення документації. Для оптових поставок з Китаю використовується залізничний або морський транспорт. Іноді практикується перевезення з використанням декількох видів транспорту. При невеликих партіях товарів застосовують збірні контейнери.

Ціна питання доставки

Для кожного окремого випадку вартість надання послуг розраховується індивідуально, а для розрахунку використовується інформація про обсяг перевезених товарів, термінів, а також інших важливих моментів. Найчастіше на сайтах компаній, що надають подібні послуги, є спеціальні калькулятори, призначені для допомоги у розрахунках. Крім цього завжди є форми зворотного зв’язку і вказані номера для зв’язку з менеджерами. У цьому випадку можна уточнити будь-який потрібний момент. У компанії РФК Груп надаються вигідні умови співпраці. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на сайті.