Як убезпечити вантаж під час перевезення? Використовуйте контейнер

238

Tweet

Контейнерні перевезення

Морські контейнери знайшли саме широке застосування в вантажоперевезеннях. У цих міцних металевих модулях товар будь-якої категорії надійно захищений від пошкоджень і кліматичних явищ.

Надійний захист вантажу від будь-яких зовнішніх впливів

Значна частина всього ринку вантажоперевезень припадає на контейнери. Оскільки доставка відбувається в умовах високої вологості повітря, для транспортування вантажів розробили спеціальні модулі – контейнери, які забезпечують захист вантажу від негативних впливів зовнішніх факторів, включаючи вологу.

Контейнери представлені в різній модифікації, так, для перевезення швидкопсувних товарів використовують рефрижератори – це модулі, всередині яких підтримується заданий температурний режим. Така тара підходить для транспортування квітів, продуктів харчування, напоїв, лікарських препаратів і ін

Модулі мають різні габарити, найпоширенішими є 20 – і 40-футові моделі. Після завантаження товару модуль замикається на замок, що підвищує схоронність вмісту (при необхідності на замок наноситься пломба). Від механічних ушкоджень зберігається всередині модуля товар захищають сталеві стінки.

На сайті http://1terminal.ru/catalog/morskie_kontejnery можна докладно дізнатися про характеристики і модифікаціях морських контейнерів, використовуваних у вантажоперевезеннях.

Характеристики та застосування 40-футових контейнерів

При виборі контейнера споживач орієнтується на кілька критеріїв, один з головних показників – це обсяг модуля. Для транспортування великого обсягу вантажу використовуються 40-футові моделі – це найбільший габаритний модуль в своїй групі, що володіє значною довжиною і висотою.

У 40-футові контейнери легко поміщаються різні види товарів, включаючи меблі, станки, спецтехніку, електронне обладнання і т. д. Модулі відрізняються підвищеними показниками міцності, витримуючи найвищі механічні дії завдяки жорсткому металевому каркасу.

Тара володіє вологостійкістю і теплостійкістю, а також високою герметичністю. При виробництві контейнерів його стінки обробляються антикорозійним грунтом і спеціальним лаковим покриттям.

Додамо, що на вантажоперевезеннях застосування контейнерів не обмежується. Тара успішно використовується в різних цілях: облаштування тимчасових складів, будівництво житлових і офісних комплексів, збереження обладнання (наприклад, дизель-генераторів на будмайданчику) і т. д.