Як правильно зробити фото на документи

226

Tweet

Як правильно зробити фото на документи

У міжнародних автомобільних перевезеннях водіям доводиться робити безліч фотографій — для отримання віз, для оформлення міжнародних водійських документів, різних допусків і багатьох інших формулярів.

До фотографій на документ, що посвідчує особу пред’являються вимоги:

1.Особа має бути сфотографовано рівно посередині картки, міміка людини повинна бути серйозною, без будь-яких спотворень.

2.Зазвичай фотографія на документ (http://фотоцентр-спб.рф/foto_na_dokumenty/) робиться без головного убору – це одне з основних вимог, але для осіб з релігійними переконаннями, які не можуть з’являтися на людях без головного убору, робляться виключення. Єдина умова, убір не повинен приховувати овал обличчя.

3.Громадяни, які постійно носять окуляри, повинні фотографуватися в окулярах з незатемненными склом.

4.Бажано, щоб верхня одяг, яка буде відображена на фото в документі, була однотонна. Для чоловіків – це однотонний костюм, для жінок – сукні або блуза.

5.Ні в якому разі не допускається навіть найменша нерізкість зображення, наявність відблисків в очах.

6.Ретуш негативу може застосовуватися тільки поверхнево. Ніяких серйозних змін у зовнішності людини неприпустимо.

7.Задній фон обов’язково повинен бути світліше особи того, хто фотографується. Ніяких сторонніх предметів на фотознімку не допускається.

8.Не допускаються на фотографіях подряпини, злами, плями і інші дефекти матеріалу.

Крім вище перерахованих параметрів, до фотографії на паспорт пред’являються вимоги за розмірами картки. 37*47 мм плюс мінус 2 мм. Остаточно з розміром визначаються після вирізки для наклеювання в паспорт. Головне щоб початковий розмір був не менше 35*45 мм, при цьому розмір голови повинен входити в рамки від 32 до 36 мм. Особа на фотокартки розміщується так, щоб відстань над головою було близько 5мм. Дуже важливо розуміти, що фотознімки, які не відповідають вимогам, не будуть прийняті в паспортний стіл, а отже процес отримання документа буде затягнутий на невизначений термін. Заявнику доведеться заново відвідати популярний фотоцентр в центрі міста для виготовлення нової фотокартки (http://фотоцентр-спб.рф/). Для кожного регіону свої вимоги, тому, перш ніж зайнятися збором документів, отримаєте консультацію фахівця і дізнайтеся точні вимоги паспортного столу. Одні можуть вимагати чорно-біле фото, для інших стандартом є кольорове зображення. У разі, коли заяви на отримання паспорта подається через єдиний портал, допустимий дозвіл фотографії в електронному вигляді 600dpi, надсилається фото у форматі Jpg, при цьому розмір файлу не повинен бути більше 300 кб.