Як перевозиться негабаритная техніка і вантажі з Москви

279

Tweet

Як перевозиться негабаритная техніка і вантажі з Москви

Найчастіше при необхідності перевезти вантажі або негабаритних техніку з Москви в інші регіони, особливо розташовані далеко від столиці, єдино можливим видом доставки стає залізниця. Пояснюється це тим, що автомобільні дороги не скрізь хорошої якості, на протязі шляху можуть зустрітися велика кількість мостів, висота прольотів яких не дозволить пройти фурі, дороги в деяких місцях можуть бути дуже вузькими. Перевезти деякі види вантажів залізницею буде не тільки швидким, але і самим безпечним способом доставки.

Підвезти обладнання до місця навантаження можна, використовуючи электротягачи. Це сучасний вид спеціалізованої техніки (http://autopogruz.ru/excapedia/technic/type/elektrotyagachi_elektrokari), призначений для переміщення будь-яких вантажів на складах, в аеропортах, залізничних вокзалах. Вони чудово пристосовані для доставки великого чи не дуже обладнання на платформи. З їх допомогою можна ефективно виконати всі роботи в короткі терміни (http://autopogruz.ru/excapedia/technic/type/podemnie_stoli_platformi).

Перевезення великих вантажівок в Якутію з Москви залізницею

Це логістичні завдання особливої складності, повинні виконуватися при строгому дотриманні інструкцій та рекомендацій, розроблених службами залізниці. Всі негабаритні перевезення можуть здійснюватися компаніями, що мають спеціально навчений персонал, який володіє допуском для виконання робіт з транспортування таких вантажів по залізниці. Всі підготовчі заходи перед транспортуванням повинен контролювати менеджер компанії. Після остаточного розкріплення вантажних машин на платформі представники залізниці перевіряють якість кріплення і відповідність його наданої документації. Зазвичай її готують заздалегідь, узгоджують з усіма службами залізниці, які беруть участь при транспортуванні.

Існують певні обмеження при перевезенні негабаритних вантажів. Крім стандартних характеристик – довжини, ширини, висоти і ваги, до уваги приймається пункт призначення і разработывается оптимальний маршрут прямування. Потім визначаються ділянки, які вимагають додаткових узгоджень для кожного перегону з представниками залізниці, які відповідають за цю ділянку.

В залежності від розмірів, технічних характеристик вантажу, перевезення виконуються різними вагонами рухомого складу. Це можуть бути платформи, криті вагони ЦМГВ або напіввагони. Вибір відповідного виду транспорту для доставки вантажу споживачеві впливає на збереження останнього.