Як доставити вантаж з Китаю: особливості вибору виду транспорту та вартість послуги

221

Tweet

Як доставити вантаж з Китаю: особливості вибору виду транспорту та вартість послуги

Немає нічого дивного в тому, що доставка вантажів з Китаю є настільки популярною на сьогоднішній день послугою. Економіка цієї країни стрімко розвивається, тому вона і стає все більш привабливою для багатьох компаній.

Багато вирішуються також налагодити прямі постачання з цієї країни, для чого необхідно прийти ряд етапів. Це пошук і вибір товару, здійснення закупівлі, планування її доставки, оплата за продукцію, її транспортування в потрібний населений пункт.

Які варіанти транспортування використовуються найчастіше?

Слід зазначити, що доставка товарів з Китаю може здійснюватися з допомогою різних видів транспорту. При виборі конкретного варіанту слід орієнтуватися на кілька факторів. Це витрачений час, можливість перевозити різні обсяги вантажу, вартість. Найбільш часто використовується:

  • Авіатранспорт. Така доставка товарів з Китаю вартість має більш високу, але гарантована збереження вантажу і мінімальний час, який потрібно для доставки. Це ідеальний спосіб, щоб перевозити цінні вантажі. Також важливим є і те, що аеропорти розташовані в багатьох населених пунктах.
  • Також перевезення може здійснюватися з допомогою морського транспорту. Звичайно ж, в цьому випадку вона буде відбуватися набагато довше. Але цей спосіб ідеально підходить для великих обсягів вантажів. Ще один плюс – це досить невисока вартість.
  • Досить поширеними також є автомобільні доставки. Їх перевага в тому, що водій може самостійно корегувати маршрут з метою мінімізувати тимчасові втрати.
  • Ще один варіант – залізничний транспорт. Плюс – низька вартість і чітко визначений графік пересування. Чудово підходить для великих відстаней і габаритних вантажів.

Чому вигідна доставка товарів з Китаю?

Їх низька собівартість і невисока ціна доставки – головні аргументи на користь здійснення покупки. Також продукція має відмінну якість, яке підтверджено міжнародними стандартами та сертифікатами. Багатьом компаніям вдається налагоджувати прямі поставки за оптовими цінами, що можна вважати ще одним важливим плюсом. Єдине, важливо підібрати правильний тип транспортування, який сприятиме мінімізації часу і фінансових витрат. Зробити це допоможуть кваліфіковані фахівці, що працюють в сучасних логістичних центрах.