Все, що потрібно для турецької лазні

242

Tweet

Все, що потрібно для турецької лазні

Хамам — дуже популярний на сьогоднішній день тип парної. Турецьку лазню люблять не тільки в Туреччині, але і у всьому світі. Настільки високих почестей хамам заслужив за рахунок створюваного в ньому унікального мікроклімату — м’якого, сприяє зміцненню здоров’я, улучающего роботу дихальної системи і кровообігу. Щоб відпочинок в хамамі став справжньою насолодою, варто підготуватися і мати при собі аксесуари. У турецькій парильні не прийнято користуватися зграями, віниками та іншими звичними для нас речами. На сході свої традиції, тому при будівництві потрібно купити все для лазні : мідні чаші, мармурові курної та крани в тому ж стилі.

Також знадобиться східний текстиль. Приміром, пештемаль – бавовняний рушник, яке використовується як парео або як килимок, щоб не обпекти ноги на гарячому підлозі. Кесе — ще один спеціальний аксесуар для парної. Являє собою зручну рукавицю з волокон шерсті. Кесе — ідеальна мочалка для прогрітого теплим паром тіла. Турецькі красуні постійно користуються цим пристосуванням, тому що воно робить шкіру гладкою, шовковистою, здоровою на вигляд, покращує кровообіг і знищує настільки ненависний сучасним дівчатам целюліт. При виборі кесе слід керуватися своїм типом шкіри. І не скупіться, придбайте якісну дорогу рукавицю, дешевий варіант довго не послужить і буде марний для пілінгу. Краще купувати такі речі не на нашому ринку, а в спеціалізованому магазині.

Особливу увагу слід приділити милу. Сабун — мило на основі маслинової олії. Після пілінгу на шкірі відкриваються пори, шкіра стає вразливою до звичайного туалетного мила або гелю для душу. Щоб уникнути подразнення, слід користуватися тільки натуральними засобами. Сабун — ідеальне рішення для будь-якого, навіть самого чутливого типу шкіри.

Цікавий аксесуар — копук торбаси. Це мішок для збивання піни. З допомогою нього роблять мильну піну. Механізм дії простий. Оливкове мило натирають в стружку, потім його насипають у миску з гарячою водою, мило розбухає, а потім за допомогою мішка збивається. Мильний розчин осідає на мішку, після чого прокручують його, і утворюється піна. Як було сказано раніше, сабун ідеальне мило для хамаму. Але за бажанням можна придбати спеціальний шампунь.

Таші — традиційний предмет в турецькій лазні. Це чаша з міді, використовується в основному для обливання водою з курної. Таші різні за розміром, можуть мати різний орнамент.