ВМТП з стійким зростанням

223

Tweet

ВМТП з стійким зростанням

Транспортне підприємство ВАТ «Владивостоцький морський торговий порт», яке входить в міжнародну транспортну групи FESCO, за січень – жовтень поточного року за показниками обороту вантажного показав зростання на 6,4% в порівнянні з аналогічним статистичними періодом попереднього року. Показник перевезення вантажу збільшився до 5 млн 652,6 тис. тонн.

Серед перевезення автомобільних частин варто відзначити зростання обсягів перевалки шин з країн Азії. Цей показник значно зріс напередодні зимового сезону, так як на ринку в цей час завжди ажіотаж. Найбільш поширена модель 175/65 r14, вона безумовно є лідером продажів на ринку, а тому і лідер за обсягами доставки через порт.
У напрямку експорту, імпорту та каботажу переробка досягла рівня 2 млн 613,3 тис. тонн. Це насипні, наливні та інші генеральні вантажі.

Контейнерні перевезення за цей час досягли показника в 376 тис. 928 TEU. Перевезення імпортних автомобілів та автомобільної техніки склала 65 тис. 441 одиниць.

За середніми даними у морському порту за добу обробляється 18 533 тис. тонн вантажів, а так само 258 одиниць різного рухомого складу.