Відправка курєром та відстеження мобільного обєкта

52

Tweet

Кур’єрська служба існує на території Росії з XVII століття, коли Петро Великий заснував спеціальний підрозділ поштової служби для доставки відправлень підвищеної важливості. В ті часи кур’єрська служба, зрозуміло, була доступна лише обраним членам суспільства: дипломатів, воєначальників, членів царської сім’ї. На щастя, у наш час подібні послуги доступні кожному, а сучасна ділова людина знає ціну надійної кур’єрській доставці, скажімо, ділових документів. Сьогодні, як і три століття тому, при відправці цінних посилок важливо прийняти всі заходи щодо контролю за доставкою відправлення на всьому шляху прямування, а також точно упевнитися, що пакет отримано адресатом. В наш час цьому сприяють сучасні технології, доступні кожному, а саме контроль пакету за допомогою GPS.

Спостереження за цінними відправленнями з допомогою супутникових систем знаходить все більш широке застосування. Особливо популярними ці системи стали серед організацією, чиє діяльності важливе місце відведено кур’єрської доставки на автомобілі. І це не дивно, адже мініатюрні датчики GPS стеження вмонтовані в транспортні засоби автопарку можуть знизити витрати на його утримання на 30%! Маленький модуль системи супутникового стеження фіксує ряд показників, які потім відправляються на сервер, де і набувають систематизований вигляд готових даних. Багато років технології супутникового стеження продовжують удосконалюватися і змінюватися, проте незмінним залишається потреба в них організацій, чия діяльність пов’язана з транспортуваннями. Постійно розвиток і доступність технологій моніторингу робить їх незамінними помічниками на службі успішних організацій.

Насправді для сучасних кур’єрських служб GPS вже давно є обов’язковим інструментів, без якого неможлива успішна робота і задоволені клієнти. Завдяки спеціальному обладнанню диспетчер служби може на ходу коригувати маршрути, даючи водієві актуальні дані про пробки, аварії, роботах та інших перешкодах. Це особливо важливо для великих мегаполісів, де до кур’єрським службам існують особливі вимоги, адже їх репутація залежить безпосередньо від швидкості доставки й оперативності відгуку. Для початкового планування оптимального маршруту, а також можливості вносити актуальні корективи, що значно підвищує ефективність праці, системи GPS стеження просто незамінні для якісної кур’єрської доставки в суєтних умовах сучасних міст.