Види автомайстерень

344

Tweet

Види автомайстерень

Автомайстерні найчастіше не бувають універсальними і різняться між собою або комплексом робіт, які вони здатні виконувати, або видом машин, які вони здатні відремонтувати. Частіше автомайстерні називають абревіатурою СТО — Станція Технічного Обслуговування.

У сучасному світі майже в кожній сім’ї є автомобіль. У деяких містах транспорту навіть більше, ніж людей. Автомобілі використовуються для перевезення пасажирів і найрізноманітніших вантажів. Людина придумав і створив транспортні засоби, здатні перевезти корабель, будинок, літак і все що завгодно. І не тільки перевезення, але і побудувати, занурити або навпаки — зруйнувати. Існує безліч різноманітних машин для виконання ще більш різних задач, але що їх усіх об’єднує? Ніщо не вічно. Все навколо нас, так чи інакше, виходить з ладу і потребує ремонту. Для цього в сучасному світі є окрема ніша з надання послуг в ремонті найрізноманітніших машин — автомайстерні. Автомайстерні найчастіше не бувають універсальними і різняться між собою або комплексом робіт, які вони здатні виконувати, або видом машин, які вони здатні відремонтувати. Частіше автомайстерні називають абревіатурою СТО — Станція Технічного Обслуговування. Якщо заглибитися у відмінності автомайстерень між собою за видами робіт, які вони виконують, то можна виділити наступні: шиномонтаж, кузовний цех, малярка, електрики та мотористи.

На шиномонтажах, як зрозуміло з назви, займаються колесами автомобіля. При необхідності в таких майстернях виконають: ремонт проколів, заміна гуми, балансування дисків, разварку дисків, установку і іноді виготовлення перехідників з одного разболтовки на іншу, висвердлювання прикіпили болтів і ремонт шпильок, регулювання розвалу і сходження коліс автомобіля, заміну або ремонт кульових і багато іншого. Найчастіше зустрічаються шиномонтажі з досить коротким переліком надаваних послуг. А решті роботою, пов’язаною з підвіскою і колесами авто, займаються спеціалізовані майстерні по ремонту ходової або СТО з широким профілем надання послуг з ремонту.

В кузовних цехах займаються відновлення м’ятих авто після аварій, заміною трухлявих деталей кузова, посиленням кузова під певні потреби, зміною зовнішнього вигляду і аеродинамічних характеристик кузова автомобіля і звичайно ж підготовкою авто до малярних робіт.

У малярській майстерні займаються підбором кольору автоемалі(http://www.chance-autoclub.ru/page.php?al=professionalnaja_pokraska_avtomobilja), фарбуванням певних частин кузова або всього авто. Так само існує таке поняття, як аерографія. Аерографія — це нанесення на автомобіль якогось малюнка або візерунка за допомогою фарби. Для цього художник використовує спеціальний пульверизатор і безліч різних підручних засобів, у сукупності зі своїм талантом і досвідом для створення неповторної і унікальної фарбування автомобіля.

У сучасному світі все більше і більше речей працюють з допомогою електрики, спрощуючи людині різні буденні завдання. Автомобілі також не залишилися без уваги : електросклопідйомники, кондиціонери, різноманітне освітлення, аудіо та відео апаратура, спрямований підігрів повітря, сидінь, скла, регулювання дзеркал і положення крісел, очисники фар та скла автомобіля, автоматичне відкривання і закривання дверей, дистанційне керування двигуном автомобіля (запуск і зупинка роботи), електрозамки і сигналізація а також багато іншого, що забезпечує нормальне функціонування транспортного засобу. І все це вимагає своєчасної діагностики і ремонту. Для цього існують СТО по частині електрики.

Мотористи займаються обслуговуванням і ремонтом мотора, який і призводить автомобіль в рух. Найчастіше на таких СТО виявляються одночасно послуги з ремонту ходової, двигунів, кузова, а так само найрізноманітніших поломок, обнаруживающихся в процесі ремонту автомобіля. Такі автомайстерні носять назву СТО, тим самим пояснюючи клієнту, що тут він зможе отримати спектр різноманітних послуг по ремонту автомобіля.

Окремо тримаються тільки малярні майстерні і дрібні шиномонтажі з підкачки, ремонту та заміни коліс. Рідко зустрічаються окремі майстерні з ремонту електроустаткування.
У сучасному світі автомайстерні важливі не менше ніж продуктові магазини, адже автомашини приносять людству величезну користь, але потребують своєчасному обслуговуванні та ремонті.