Вибираємо хорошу транспортну компанію

247

Tweet

Вибираємо хорошу транспортну компанію

Крім усього іншого, сьогодні на ринку транспортних послуг працює досить велика кількість компаній, що спеціалізуються у вантажоперевезеннях на дальні і ближні відстані. А конкуренція, як відомо, завжди мотивує власників бізнесу до підвищення якості послуг. Тому замовник має можливість вибрати найбільш відповідну фірму для транспортування власного вантажу. Пропонуємо висвітлити головні питання, на які варто звернути увагу при виборі перевізника.

Один з головних моментів, який не варто обходити стороною – це досвід роботи компанії. Справа в тому, що в більшості випадків фірми, довгий час що надають транспортні послуги, мають у розпорядженні досить великий автопарк машин. А це означає, що вони можуть запропонувати своїм клієнтам не тільки стандартні вантажні автомобілі, але і спеціалізовані транспортні засоби. Так, наприклад, перевезення вантажів, що потребують дотримання певного температурного режиму, може здійснюватися в автомобільних рефрижераторах, а продукти харчування, які досить зберігати в охолодженому вигляді, перевозяться в ізотермічних фургонах. При цьому перший вид техніки має більш складний пристрій і високу вартість, тому його використовують для транспортування медикаментів або швидкопсувної продукції. Однак, якщо ваша посилка повинна прибути в пункт призначення в строго певному стані, наприклад, заморожена, варто поцікавитися якістю рефрижераторів, які може запропонувати фірма.

Ще один важливий нюанс, який слід уточнити у оператора транспортної компанії, – це вартість перевезення. Бажано, щоб схема розрахунку була простою і зрозумілою. В ідеалі клієнт, якого цікавить перевезення негабаритних вантажів, повинен мати можливість приблизно оцінити, у яку суму виллється перевезення, щоб порівняти ціни різних компаній.

Крім того, необхідно уточнити, чи є у замовника можливість застрахувати товар на випадок непередбачених ситуацій. Як правило, серйозні компанії, що спеціалізуються на перевезеннях вантажів будь-яких категорій, в обов’язковому порядку забезпечують збереження посилок. Якщо ж страховка не входить в перелік послуг транспортної компанії, то потенційному замовнику слід було б задуматися про серйозність намірів її керівництва. При цьому прийняття рішення про оплату часткової або повної вартості страхових витрат має залишатися за клієнтом.