Вибір автомобіля для вантажних і пасажирських перевезень

243

Tweet

Вибір автомобіля для вантажних і пасажирських перевезень

Сучасні компанії-вантажоперевізники все частіше роблять вибір на користь мікроавтобусів іноземних компаній-виробників. Адже їх відрізняє надійність, безпека, економічність витрати палива і маса інших переваг.

І прикладом оптимальної автомобільної техніки, призначеної для перевезення вантажів, є марка Volkswagen. Причому потенційний покупець може вибрати модель, чиї технічні характеристики і місткість оптимально підходять саме йому: Transporter, Caravelle, а також Multivan.

Перший тип мікроавтобуса може використовуватися як для пасажирських, так і вантажних або змішаних (вантажо-пасажирських) перевезень. При необхідності перша версія запросто трансформується в другу. Для цього досить зняти ряди сидінь. Завдяки такому перетворенню в мікроавтобусі без праці розміщується від 1 до 1,2 т. різних товарів. А в моделях вантажопасажирського призначення розташовується 9 комфортабельних сидінь для пасажирів. Найчастіше компанії наймачі, яким необхідно надійно транспортний засіб для перевезення, вибирають замовлення мікроавтобуса третього, універсального варіанту. Адже при необхідності сидіння прибираються і кузов використовується для розміщення товарів, обладнання і т. д.

Покупцеві (або орендарю) розглянутої моделі надається також і можливість вибору самого надійного мотора. Це може бути дизельний агрегат об’ємом 1,9-2,4 л. (68-75 л. с.). Не менш популярний, хоч і не такий економічний варіант — бензинові двигуни на 2-2,5 л (84-115 л. с.).

Що стосується моделей Caravelle і Multivan, дані типи мікроавтобусів орієнтовані тільки на пасажирські перевезення. Перша модель відрізняється наявністю кондиціонерів, розташованого в даху люка, а також шкіряної обробки салону. А Multivan характеризується простотою управління і електронної «начинкою», по своїй якості прирівняної до аналогічних складових міні-вена.

Сучасним бізнесменам, яким необхідна швидка транспортування вантажів, оптимально підійде оренда мікроавтобуса ще одного відомого виробника – бренду Mercedes, а саме модель Vito. Цей транспортний засіб розрахований на перевезення приблизно 1 т. різних товарів. Крім того, потенційному роботодавцю/покупцю надаються різні модифікації таких авто, розміри кузова яких коливаються в межах 4,75-5,22 м. А в пасажирських модифікаціях є 8 комфортабельних пасажирських місць.