Важко бути далекобійником?

214

Tweet

Важко бути далекобійником?

Робота далекобійником багатьма сприймається як романтична і дуже цікава. Це дійсно так – далекобійник колесить по різних містах, країнах, і дізнається багато нового. Але є і свої складності в спеціальністю.

Часті роз’їзди, напружений графік

За кермом вантажного автомобіля далекобійникові доводиться проводити кілька діб поспіль, а то і тижнів (залежно від маршруту). При далеких поїздках водій може ночувати прямо в машині, для цього кабіна оснащена всім необхідним. Якщо це сучасна модель умови для сну можна вважати навіть хорошими. При необхідності можна зупинитися в готелі. Elite Hotel Arcadia, наприклад, завжди радий прийняти гостей на ніч.

Але така робота передбачає довгі і часті розлуки з родиною, що вже можна назвати зворотною стороною романтики і досить високої зарплати, яку платять далекобійникові. Це дуже напружений графік – водій не повинен вибиватися їх нього, він зобов’язаний доставити вантаж вчасно і в строк. При цьому вантаж потрібно зберегти, і він несе за нього відповідальність, передбачену умовами співпраці з компанією-перевізником.

Про професії далекобійника мріють багато, але в реальності все набагато складніше, ніж уявляє собі більшість. Витримати такий напружений графік дано не всім. Хоча зазначимо, що плинності кадрів щодо далекобійників немає, якщо людина не справляється – він йде відразу, якщо витримує залишається на довгі роки. Як кажуть самі водії – ця робота затягує їх.

А в чому романтика спеціальності?

У тому, що у далекобійників є можливість побачити світ. І побачити його своїми очима. Вантаж доводиться доставляти в далекі куточки країни, часто видаються поїздки по європейським країнам. Якщо виникне необхідність розміститися в якомусь місті, будь ласка, будь-які доступні готелі на вибір водія. Готель Best Western Kom, запропонує відмінні умови для розміщення.

До далекій дорозі звикаєш, це слова самих далекобійників. Вони вже не бачать себе в якійсь іншій спеціальності. Щоб мати можливість водити великовантажний автомобіль, і отримати довіру для перевезень вантажів на далекі відстані, потрібно мати великий досвід водіння, володіти навичками слюсарної справи (при поломці, водій повинен вміти усунути її).

Крім цього необхідно володіти міцним фізичним здоров’ям, оскільки часто далекобійник виконує роль вантажника. Але в цілому – професія дійсно гідна, і по праву вважається роботою для справжніх чоловіків.