Вантажні напівпричепи – особливості та види

269

Tweet

Вантажні напівпричепи – особливості та види

Сьогодні більшість вантажоперевізників пропонують різні види послуг і транспортування по містам і країнам. І вибираючи компанію перевізника, варто врахувати, яка техніка ними використовується. Варто враховувати, що в залежності від типу вантажі перевізники пропонують різні види напівпричепів, які дозволять занурити набагато більше і в підсумку істотно заощадити на витратах. Звичайно, дозволити знизити вартість товарів або послуг.

Види напівпричепів

  • Самоскидний напівпричіп з піднімається бортом. Обсяг таких виробів може бути різним, а сам корпус виготовляється з якісної сталі. Найбільш затребувані моделі з напівкруглим дном, яке не дозволяє сипучим або смесевым вантажів злипатися під час транспортування. А посилення осі дозволяє напівпричепа самоскидного типу не тільки витримувати колізії російських доріг, але і прискорити процес розвантаження. Такі напівпричепи можуть використовуватися в будівельній сфері або сільському господарстві.
  • Їзджають тентовані напівпричепи бортові та шторні, відкриті та інші. При їх створенні враховуються особливості вітчизняного дорожнього полотна і збереження вантажів під час транспортування. Посилена рама дозволить витримати всі купини і вибоїни на асфальті. Завдяки зручності конструкції навантаження розвантаження може здійснюватися як через борти, так і через дверцята. При виборі покупцям надається можливість вибрати модифікації напівпричепів, щоб транспортувати вантаж з максимальною збереженням.
  • Напівпричепи контейнеровози, призначені для перевезення великогабаритних вантажів. Осі причепа мають додаткове посилення, що дозволить їм витримувати чималу вагу. По бортах зазвичай розташовуються спеціальні фари і світлодіодні стрічки.
  • Напівпричепи ваговози – призначені для перевезення великогабаритних вантажів на різні відстані. Виробники максимально посилили вісь, щоб уникнути виходу з ладу під час транспортування. Вони відмінно підходять для перевезення автомобілів та інших видів техніки. Причепи пропонуються як відкритого, так і закритого типу.

Особливості напівпричепів від різних виробників можна уточнити на нашому сайті в розділі «Вантажна техніка», де представлені моделі від різних виробників. Всі представлені агрегати відповідають технічним вимогам і стануть надійним помічником під час тривалого транспортування різних видів вантажів на короткі і довгі відстані.