Вантажне таксі

320

Tweet

Вантажне таксі

Економ таксі виробляє вантажні перевезення по Києву щодня. Тут працює кваліфікований та досвідчений колектив диспетчерів, водіїв і вантажників. Київ – це велике місто з непередбаченими дорогами, тому потрібно довіряти вантажні перевезення тільки досвідченим фахівцям. Ми гарантує, що обслуговування буде на вищому рівні і вантажне таксі приїде в найкоротші терміни.

Головна перевага нашої компанії — це досить доступні ціни для кожного. Протягом довгого часу ми вже знаємо, що цікавить клієнтів: дбайливе ставлення з вантажем, низькі ціни і швидкість транспортування.

У нас є особистий транспортний парк, з різною автомобільною технікою. Це дозволяє нам перевезення великогабаритних речей і техніки, транспортування меблів. Зараз дуже багато фірм, які займаються вантажними перевезеннями, але вибрати треба тільки одну.

Наша компанія в цій сфері має багаторічний досвід і виконує перевезення на найвищому рівні. Окрім перевезення меблів, ми здатні також вивозити будівельні матеріали і доставляти додому великогабаритні покупки.

Ми намагаємося знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта. Перевезення здійснюються в будь-який зручний для Вас час, у вихідні дні або після робоче. В залежності від розмірів і кількості вантажу вибираємо самий економічний і оптимальний варіант ціни. Ми гарантуємо дбайливе транспортування, завантаження і розвантаження.

Головною рисою Економ таксі є доставка вантажу без затримок, в цілісності й схоронності. Ми вибираємо найоптимальніший маршрут для доставки в потрібне місце за короткий термін. Оплата проводиться в зручній для Вас формі по всій Україні. Наш склад охороняється цілодобово, що виключає непередбачені ситуації і неприємні інциденти.

Особливою популярністю користується послуга доставки будівельних матеріалів на об’єкт. І, безумовно, вантажне таксі є лідером перевезення в Києві.

Якщо Ви вирішили перевести речі з однієї квартири на іншу, поміняти старий холодильник на новий, то без сумніву послуги нашого вантажного таксі Вас згодяться.

Для того, щоб закріпити за Вами вантажну машину і виконати замовлення в потрібний день ми рекомендуємо заздалегідь замовити вантажоперевезення. Замовити послугу можна онлайн або по телефону, який вказаний на нашому сайті.

Якщо Вам потрібен надійний перевізник, що дбайливо виконає по Києву перевезення вантажів за найдоступнішими цінами – звертайтеся до нас!