У порт Анакліа в Грузії перше судно увійде в кінці 2019 року

241

Tweet

У порт Анакліа в Грузії перше судно увійде в кінці 2019 року

У порт Анакліа (Грузія) перше судно увійде в кінці 2019 року — на початку 2020 року, заявив віце-президент Conti Group (партнером консорціуму Anaklia Development Consortium, будує порт в Анакліа), Підлога Форс. Про це передає «Business Грузія».
«В кінці 2019 року — на початку 2020-го увійде перше судно. Інвестиція, яку ми вкладаємо, має три фактори впливу на регіон. Це низькі тарифи, працевлаштування місцевих жителів і позитивний вплив на місцевий бізнес», — заявив Форс журналістам.
Порт буде розміщуватися на 400 гектарах. До нього буде прилягати вільна індустріальна зона на площі 600 гектарів, буде побудована залізниця.
Будівництво глибоководного порту Анакліа буде вестися в кілька етапів. Підсумкова пропускна здатність складе 100 млн тонн. Фіндиректор консорціуму Зураб Пичхая заявив, що в даний час ведуться підготовчі роботи, а будівельні роботи безпосередньо на місці почнуться влітку. В активну фазу будівельні роботи увійдуть з січня 2017 року.
Оперувати порт почне по досягненні пропускної здатності в 7 млн тонн. Передбачається, що це відбудеться через три роки після початку будівництва.
У тендері на будівництво порту Анакліа у лютому 2016 року перемогла Anaklia Development Consortium, яка є компанією, спільно заснованої «Ти-Бі-Сі холдингом» (Грузія) і американської Conti International.