Цифровізація та автоматизація в центрі CeMAT 2016

221

Tweet

Цифровізація та автоматизація в центрі CeMAT 2016

Розумні рішення в ланцюжку поставок (Smart Supply Chain Solutions), буде провідною темою у цьому році на найбільшій виставці интралогистичного обладнання — CeMat 2016. Захід проходитиме з 31 травня по 3 червня в Ганновері, Німеччина.

На ярмарку очікується участь понад 1000 експонентів з усього світу. Це заявили організатори з Deutsche Messe під час CeMAT Preview — традиційна зустріч представників змі з фірм-учасників виставки.

«Вплив технології на Industry 4.0 (європейська версія Internet of Things), буде важливою темою на нинішній виставці, вважає д-р Андреас Грухоу, член Правління Deutsche Messe. — Скоро всі елементи в интралогистике — контейнери, стелажі, складські машини, складські системи і ip будуть розумно пов’язані між собою. Це призведе до гнучкості логістичних процесів і кращому контролю та моніторингу над ними з боку компанії. Таким чином, оцифровка дасть імпульс розвитку логістичних компаній.»

На CeMat будуть показані вперше, багато рішень, які малюють майбутнє логістики. Там ви зможете побачити самі нові інтегровані логістичні технології — напів — і повністю автоматизовані складські рішення, автономні транспортні засоби, інноваційні промислові рішення, нових палетні системи, роботи і комплексні ІТ-рішень. Ярмарок буде мати 5 тематичних виставкових зон — Move&Lift, Store&Load, Empack/Label&Print, Manage&Service, Logistics IT.