Транспортування промислового обладнання

246

Tweet

Транспортування промислового обладнання

Транспортування складного технологічного обладнання, зокрема промислового – це не просто складний, але і небезпечний процес. Його важливо довіряти професіоналам, що буде гарантувати чіткий графік робіт і схоронність перевезеного майна.

Трапляється так, що великі промислові підприємства змушені змінити своє місце локації. Цьому можуть викликати розширення виробництва, необхідність знімати більш крупні цехи, закриття підприємства, інше. Передумов може бути безліч, але транспортувати складні виробничі лінії стоїть тільки при підтримці професіоналів.

Актуальність співпраці

Залучаючи до процедури транспортування спеціалізовану компанію, можна не турбуватися. Напередодні співробітництва підписується договір, який забезпечує виконання кожною із сторін своїх зобов’язань. Підприємство виконавець замовлення бере на себе відповідальність за дорогу техніку, зобов’язується виплатити матеріальну компенсацію при поломці обладнання.

Складності процесу

Перед тим, як організувати процес транспортування, фахівці детально його планують. Оцінюється кількість техніки, підбираються оптимальні транспортні засоби для її перевезення, вибирається такелаж (http://st-trans.ru/uslugi/takelazhnye_raboty/). Останнє має особливо велике значення, так-так деякі агрегати доводиться вантажити на машини з допомогою вантажопідйомних механізмів і ручної праці в тандемі.

Для виносу техніки, її слід спочатку відключити від електромережі, по можливості розібрати. Це завдання виконується за попередньою домовленістю. Деякі установки можуть бути настільки великі, що для їх винесення на вулицю доводиться демонтувати не тільки стіни, але і перегородки. Окремі пристрої вимагають обладнання спеціальних колій, по яких вони викочуються. Допускається монтаж захисних щитків, які повинні забезпечити цілісність облицювання цеху при вивезенні майна.

Перевезення і не тільки

З додаткових пропозицій спеціалізованих фірм можна відзначити запропоновану можливість зняти склад (http://st-trans.ru/uslugi/skladskoe_hranenie/). Якщо нове місце під установку промислових виробничих верстатів ще не підготовлено, а переїзд необхідно здійснювати негайно, підприємства надають місце для тимчасового зберігання майна, що відповідає всім нормам, стандартам.

В транспортні засоби для транспортування, обладнання не просто складається «насипом», а встановлюється згідно з нормами. Додаткова фіксація забезпечується завдяки кріпленням, спеціальним канатів. Самі кузова машин обладнані м’якою оббивкою. Все проходить настільки легко і невимушено, що власникам дорогої техніки можливості похвилюватися не випадає.