Трансфер в празьких готелях

248

Tweet

Трансфер в празьких готелях

Практично в кожному празькому готелі доступна унікальна транспортна послуга під назвою трансфер. Вона замовляється паралельно з бронюванням номера. В окремих ситуаціях, за пропозицію доводиться окремо доплачувати, в інших випадках, напрямок є безкоштовним. Суть пропозиції полягає в тому, що туриста, попередньо замовив апартаменти в готелі, по прибуттю на курорт, зустрічає автомобіль. Водій комфортабельного транспортного засобу надає допомогу з багажем. Найближчим часом, мандрівник виявляється у парадних дверей закладу, проходить швидку реєстрацію і селиться в номер. Серед численних готелів курорту, саме готель глобус прага для якого рідне місто, практикує напрямок довше інших закладів. Управління комплексу дбати про комфорт своїх гостей з перших хвилин прибуття на відпочинок.

Переваги трансферу

Трансфер з місця прибуття на курорт в готель – це унікальна пропозиція. Воно дозволяє уникнути тривалих блукань по незнайомій місцевості. Не доводиться співпрацювати з недобросовісними таксистами, які, побачивши гостя, готові прокатати його з усіх празьким закутках за «космічний» гонорар.

Водій готовий зустрічати гостя на автостанції, в аеропорту або на залізничному вокзалі. Він тримає табличку з написом для більш зручного пошуку мандрівником свого автомобіля. Допускається очікування у випадку затримки рейсу, головне заздалегідь попередити про неприємний момент адміністрацію комплексу.

Додаткові можливості

Поняття «трансфер» — це не просто привоз мандрівника з місця прибуття в готель. Послуга передбачає можливість замовити автомобіль для проведення екскурсій для знайомства з регіоном. На одному з найкращих курортів світу, відомого як прага готель abe розширює напрямок. Заклад пропонує доступні в плані вартості подорожі в різних напрямках. Відмінність пропозиції від служб таксі – це не тільки низька ціна транспортної послуги, але і поїздка по заздалегідь розпланованого маршруту. Турист може самостійно відкоригувати свою невелику подорож по курорту. Це дуже зручно, так як виключає простою на зупинках для збору пасажирів і непередбачені ситуації, пов’язані з поломками машин. Транспорт, пропонується празькими готелями, практично новий, незручностей у дорозі не передбачається.