Термінова доставка посилок

257

Tweet

Термінова доставка посилок

В умовах сучасної конкуренції служби з надання кур’єрських послуг змушені боротися за кожного клієнта. Завдяки чому значно вдосконалюється сервісне обслуговування і якість роботи даних організацій. Поряд з терміновою доставкою посилок, листів, документації, з’являється така послуга, як експрес-доставка. Вона дозволяє відправити необхідну річ або папір за межі країни, наприклад, країни СНД або Західну Європу. Саме ця послуга дозволяє компаніям завойовувати авторитет і популярність в нових клієнтів, тим самим збільшувати свої доходи.

По аналізах багатьох експертів логістики у вітчизняних кур’єрських компаній є можливість розвивати свою діяльність у даному напрямку, що є дуже перспективним. Однак термінова доставка посилок за межі країни обмежена недосконалістю чинного митного законодавства та відсутністю будь-якої підтримки з боку держави.

На сьогодні при перевезенні вантажів керуються наступними правилами і нормами, передбаченими як російським законодавством, так і міжнародної документацією:

  • Кіотську угоду;
  • Європейська угода, що стосується найважливіших ліній міжнародних комбінованих перевезень (Женева, 1991) та міжнародне перевезення небезпечних вантажів (Женева, 1957 р.);
  • Конвенція про міжнародні перевезення (Женева, 1956 р.);
  • Конвенція про уніфікацію правил міжнародних повітряних перевезень (Варшава, 1955 р);
  • Цивільний кодекс РФ, щодо перевезень і експедирування (ст. 40, 41) і введена з 2004 року ст. 67 про першочерговому порядку митного оформлення.

Саме останній пункт викликає з боку міжнародних експертів невдоволення і саме остання стаття потребує перегляду.

Свою лепту в діяльність компаній з кур’єрської доставки вантажів вносить і Транспортне законодавство РФ. Воно регулює дані відносини усередині країни, також вимагає до себе певного вдосконалення, на думку фахівців.

Значно стимулювати швидкість термінової доставки посилок у вітчизняних кур’єрських служб, тим самим наблизити рівень надання послуг до міжнародних стандартів, допоможе усунення проблем з митним оформленням документів і вдосконалення в даному напрямку законодавчих актів. На це зараз звертається міжнародними експертами увагу сучасного уряду РФ.

Джерело інформації http://megapolis-post.ru/