Тентовані напівпричепи та їх застосування

266

Tweet

Тентовані напівпричепи та їх застосування

Для того щоб транспортування вантажу проходила простіше і успішніше, найчастіше використовують напівпричіп. Чим вигідні тентовані напівпричепи? Де їх застосовують?

Напівпричіп – необхідне доповнення до сучасної вантажної техніки. Воно дозволяє здійснювати перевезення різних товарів на далекі відстані. В залежності від конструкції і призначення напівпричепа виділяють кілька категорій обладнання. Одна з них – це тентований або тентовий каркас. Він вважається найбільш поширеним.

Тентований напівпричіп і його переваги

Тентований причіп являє собою металеву конструкцію з кількома рамами замість цільної даху. На рами тент натягується високої щільності. Основна перевага вироби і причина швидкого розповсюдження – це універсальність. Універсальна спецтехніка завжди цінується вище. Адже для будь-якої компанії вигідніше купити маніпулятор (http://www.top-stm.ru/catalog/krany-manipuljatory/) такий, який стане підходити для переміщення всіх категорій вантажів. Аналогічна ситуація з вантажною технікою. Тентові варіанти можуть бути задіяні при транспортуванні меблів, особистих речей, деяких продуктів, безформних вантажів. У вантажної техніки з тентом висока ліквідність: її завжди можна продати, вона завжди актуальна.

Додаткові опції

При купівлі напівпричепа з тентовим покриттям є можливість вибрати різний матеріал поверхні. Найчастіше фірми пропонують склади, які відрізняються волого – і пыленепроницаемостью. Вони також не пропускають вітер, стійкі до багатьох погодних факторів.

Ще одна відмінність полягає в конструкції даху. Вона може бути м’якою або твердою. Тверді конструкції складаються з міцного металевого шару або декількох рам. М’які варіанти не мають ніякої опори, а просто натягаються на бічній каркас. Вони зручні при перевезенні великогабаритних виробів, які не так просто укласти в корпус зі строгими формами. Однак, за статистикою служать напівпричепи з м’яким дахом набагато менше своїх аналогів.

Варіанти тентового напівпричепа

Існує чимало модифікацій і додаткового обладнання для причепів. Але найчастіше напівпричіп китай (http://www.top-stm.ru/) пропонує в двох основних рішеннях:

  • Шторному
  • Бортовому

Коли потрібно перевезти довгі неподільні вантажі, перший варіант виявиться найбільш кращим, так як навантаження проводиться за рахунок зсувний штори, відкриває доступ практично до всього вантажного відсіку.

Бортова конструкція поширена при доставці будівельних матеріалів або інших подільних вантажів. Вона оснащена відкидними бортами, що дозволяють проводити вантаження з різних сторін. Бортові напівпричепи відрізняються великим вибором габаритів.