Сплеск споживчої довіри

324

Tweet

Сплеск споживчої довіри

Індекс споживчої довіри в єврозоні зріс до найвищого рівня за шість з половиною років. Про це свідчить дослідження Європейської комісії.

Показник відзначив значення, які були зафіксовані до економічної кризи. Індекс, що вимірює довіру серед домогосподарств у валютному союзі, підскочив до мінус 8,7 проти мінус 9,3 у березні. Це найвищий результат з листопада 2007 року, згідно з показниками статистики Європейської Комісії.

Зростання перевищило очікування аналітиків. Здається, що криза в Україні досі практично не впливає на загальний стан справ у Європі. Торгівля як у країнах показує позитивні економічні показники, все це створює позитивний торговий баланс. Основні напрямки споживання добре можна бачити по різним торговим підприємствам, які широко представлені в інтернеті. На всій території ЄС довіру споживачів також зростає у квітні, досягнувши мінус 5,8 проти мінус 6,7. в березні.

Дані статистики, це чергові позитивні економічні новини з єврозони, яка об’єднує 18 країн ЄС, яка вийшла з рецесії в другому кварталі минулого року.

Як правило, за зростанням споживчої довіри, має відбутися і зростання транспортної логістики. Пожвавлення можна вже спостерігати в перевезеннях вантажів між основними мережевими операторами. Основні торгові гравці навіть стали створювати певні накопичення, які не дозволяли собі робити під час кризи. Це свідчить про зростання обсягів споживання.