Система управління перевезеннями

252

Tweet

Система управління перевезеннями

Високий ступінь конкуренції на ринку транспортної логістики, яка обумовлена обсягом пропозиції транспортних послуг, який значно перевершує обсяги вантажів для перевезення, диктує гостру необхідність використання сучасних і більш прогресивних методів ведення справ в області транспортної логістики. І насамперед необхідно блискавично реагувати на запит перевезення і вносити, якщо це буде потрібно, корективи.

Висока швидкість обробки замовлень дозволяє надавати якісний сервіс. Якщо раніше транспортна компанія могла планувати свої перевезення на місяці вперед, то зараз немає проектів в області транспортної логістики з такими тривалими перспективами. Запаси на складах створювати дорого і не вигідно, а тому вже давно всі перейшли на мінімальні партії, які просто необхідні для підтримки торгового асортименту. Однак, це призвело і до зміни всього підходу до ведення справ у цій області. Управління бізнес-процесами (https://www.comindware.com/ru/solutions/logistics-and-transportation-management/) стає більш ефективним при застосуванні IT інструментів.

Одним з ефективних рішень в області автоматизації бізнес-процесів в області логістики є система Comindware Tracker®. Вона здійснює оперативну взаємодію всіх ланок транспортної компанії від стадій підписання договорів на перевезення вантажу до доставки його кінцевому споживачу. Найбільш важливі тут моменти, це документальна база всього процесу перевезення, наявність готових шаблонів, можливість оперативно вносити зміни в інформацію про доставку, загальна доступність інформації, простота технічного використання.

Застосування такої системи на транспортному підприємстві дозволяє значно підвищити продуктивність праці персоналу, інтегрувати взаємодія між усіма підрозділами системи логістики, спостерігати об’єктивну картину по доставці вантажу в реальному часі і найголовніше, вносити необхідні корекції в реальному часі в процес перевезення від зміни маршруту руху до зміни асортименту вантажу та інших робочих моментів, які виникають при перевезенні. Система управління логістикою (https://www.comindware.com/ru/workflow-management-software/) Comindware Tracker® дозволяє користувачу отримати значну економію собівартості транспортного процесу і отримати високо конкурентний продукт на ринку міжнародних перевезень та транспортної логістики.