Сезонна заміна шин -необхідність

228

Tweet

Сезонна заміна шин -необхідність

Кожен власник автомобіля прекрасно знає, що за своїм «залізним конем» треба не перестаючи стежити і доглядати. Це потрібно, по-перше, для особистої безпеки. Адже якщо в машині що працює несправно, ви можете постраждати. По-друге, для довгострокового користування автомобілем. У народі кажуть:» чим краще доглядаєш,тим довше прослужить».
Однією з основних завдань для власника автомобіля є його перевзування з літніх шин на зимові і навпаки, тому що єдиним елементом, який пов’язує автомобіль з дорогою є шини. Це повинен робити кожен, щоб зберегти своє і чуже життя на дорозі. Останнім часом все частіше можна помітити, що багато досвідчені автомобілісти зберігають у своїх гаражах два комплекти шин: літні та зимові. Це дозволяє заощадити час, необхідне на перобувку автомобіля шиномонтажу. Звичайно ж, ідеальний варіант — придбати обладнання для шиномонтажу і не мати проблем з перевзування машини. Але якісне обладнання для шиномонтажу — річ дорога, і воно повинно постійно працювати. Крім того для його використання необхідні професійні знання, уміння і навички. Отже, якщо у вас є обладнання та фахівці, вам просто необхідно відкрити приватну шиномонтажну майстерню.
Однак наявність у вас двох комплектів шин (зимових і літніх), зібраних на дисках, не звільняє вас від такої операції, як зняття і установка колеса. Для цієї операції необхідно наступне обладнання: балонний ключ, домкрат і динамометричний ключ. Звичайно ж, багато власників автомобілів міняють шини без застосування динамометричного ключа. Більше того, навіть не на всіх шиномонтажних майстерень цей ключ є у наявності. Якщо у вас досвід володіння автомобілем перевищує 10 років, і всі ці 10 років ви самостійно міняли шини із зимових на літні і навпаки, то вам у силу величезного особистого досвіду динамометричний ключ не знадобиться. Однак слід зауважити, що останнім часом одержали широке поширення литі алюмінієві диски. І для тих автовласників, які раніше міняли шини на сталевих дисках, це стане проблемою, тому що у алюмінієвих дисках велика ймовірність непередбачуваного відкручування колісних гайок.
Якщо ви вирішили заощадити на шиномонтажі та придбати два комплекти шин, зібраних на дисках, то купівля динамометричного ключа, вартість якого становить приблизно 6000 рублів, запобіжить відкручування гайок і можливу втрату автомобільного колеса під час руху.