Росія заборонила транзит через Білорусь

260

Tweet

Роман Зразків Керуючий Партнер Юридичної фірми «ЮРВЕСТ»

Шановні колеги!

Інформуємо Вас про те, що з січня 2016 року посилений прикордонний і міграційний контроль на кордоні між Росією і Республікою Білорусь.

У зв’язку з цим, водіїв транспортних засобів, які прямують транзитом з Європи через Білорусь до Росії, що не є громадянами РФ і Республіки Білорусь, навіть при наявності візи не пропускають в Російську Федерацію з причини відсутності на даних ділянках кордону офіційних пунктів пропуску.

Контроль здійснюється в зоні відповідальності Прикордонного Управління ФСБ Росії по Псковській області на пунктах пропуску: «Байдаково» (РФ) — «Кострово» (РБ), «Долосцы» (РФ) — «Юховичи» (РБ), «Клинове» (РФ) — «Горбачево» (РБ), «Зграйки» (РФ) — «Краснопілля» (РБ), «Лобок»(РФ) — «Езерище» (РБ), «Дрозди» (РФ) — «Шлыки» (РБ).

За фактом виявлення порушників, прикордонники у відповідності зі ст. 18.1 КоАП РФ оформляють у відношенні водіїв протокол, накладають на них штраф у розмірі двох тисяч рублів і видворяють з транспортними засобами на територію Республіки Білорусь.

У своїх діях прикордонники керуються вимогами ст. 9 Закону РФ від 01.04.1993 N 4730-1 (ред. від 30.12.2015) «Про Державної кордоні Російської Федерації», що встановлює, що перетинання Державного кордону на суші особами і транспортними засобами здійснюється на шляхах міжнародного залізничного, автомобільного повідомлення або в інших місцях, які визначаються міжнародними договорами РФ або рішеннями Уряду РФ, а також Угодами іноземних держав про взаємні поїздки громадян держав Сторін, у відповідність з якими, громадяни держави однієї Сторони в’їжджають на територію держави іншої Сторони і виїжджають з цієї території через пункти пропуску на кордоні, відкриті для міжнародного чи двостороннього сполучення.

Будьте уважні і враховуйте цю інформацію при організації міжнародних перевезень вантажів.

Вдалої дороги!

Роман Зразків
Керуючий Партнер
Юридичної фірми «ЮРВЕСТ»