Росія повертає перевізників в Білорусь

276

Tweet

Росія повертає перевізників в Білорусь

Шановні колеги!

У продовженні статті про посилення прикордонного та міграційного контролю на кордоні між Росією і Республікою Білорусь від 22 січня 2016 року, інформуємо Вас про зміну обстановки в Смоленській і Брянській областях.

Зокрема, водіїв транспортних засобів, які прямують транзитом з Євросоюзу через Білорусь до Росії, що не є громадянами РФ і Республіки Білорусь вже не пропускають в Російську Федерацію не тільки в зоні відповідальності Прикордонного Управління ФСБ по Псковській області, але і в пункті пропуску «Лиозно» (РБ) – «Рудня» (РФ).

Найближчим часом встановлять контроль на всіх автомобільних пунктах пропуску Прикордонних Управлінь ФСБ Росії по Смоленській і Брянській областях: «Кілочки» (РБ) — «Узгорки» (РФ), «Редьки» (РБ) – «Красне» (РФ), «Зграйки» (РБ) – «Сенькове» (РФ), «Ляди» (РБ) – «Червоний» (РФ), «Коськово» (РБ) – «Клюкино» (РФ), «Горно» (РБ) – «Осинки» (РФ), «Звенчатка», (РБ) – «Понятівка» (РФ), «Смольки» (РБ) – «Біляни» (РФ), «Самотевичи» (РБ) – «Ведмеді» (РФ), «Светиловичи» (РБ) – «Верхличи» (РФ), «Селище-1» (РБ) — «Камінь» (РФ).

За фактом виявлених порушень, водії будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 18.1 КоАП РФ (штраф від 2-х до 5-ти тисяч рублів) і вигнані разом з транспортними засобами на територію Республіки Білорусь.

В цілях оптимізації часових і фінансових витрат у зв’язку з ситуацією, що виникла на кордоні, рекомендую:

1. Враховувати дану інформацію при організації міжнародних перевезень в Росію.
2. Перетинати кордон у найближчих за маршрутом руху МАПП (Багатосторонніх автомобільних пунктах пропуску).
3. Залучати для здійснення таких перевезень водіїв – громадян Російської Федерації або Республіки Білорусь (для них відсутні обмеження щодо проїзду у зазначених вище пунктах пропуску).

Вдалої дороги!

Роман Зразків
Керуючий Партнер
Юридичної фірми «ЮРВЕСТ»