Російський експорт бє всі рекорди

245

Tweet

Російський експорт б’є всі рекорди

На тлі спаду економіки Європи, статистичні дані з Росії продовжують радувати ринок транспортної логістики.

Сьогодні нова точка зростання, це експорт із Російської Федерації в 3-му кварталі 2012 року сідельних тягачів.

Ця позиція представляє з себе колишні в експлуатації сідельні тягачі, по митному класифікатором — код ТН ЗЕД (8701209017). Це прямий наслідок розвитку міжнародних перевезень вантажу.

Не відстають показники продажів і спеціальної техніки.

Підйом в дорожньому будівництві і видобувної галузі призвів до підвищення попиту і та спеціальну автомобільну техніку, яка використовується в цих економічних напрямках. Торгівля такими спеціальними машинами пішла вгору. Особливо варто відзначити модельний ряд представлений на цьому сайті ferronordic-volvo-ce.ru. Потрібно відзначити той факт, що ці транспортні засоби можуть використовуватися і в нафтогазовій галузі та сільському господарстві. Це робить попит ще вище, так як багатофункціональність значно підвищує область застосування даної техніки.

Результат економічного аналізу показує, що в 3 кв. 2012 року зафіксовано зростання на 84% по відношенню до аналогічного звітного періоду минулого року. Серед лідерів по закупівлях варто виділити Литву. Тут концентрується до 46,7% загального експорту з Російської Федерації.

За липень, серпень та вересень 2012 року з Росії експортом цієї продукції займалося 12 фірм. Загальна сума експорту склала 7 706 939 доларів США.

86%, ось показник зростання експорту з Росії.