Результативна допомога в митному оформленні вантажів

226

Tweet

Результативна допомога в митному оформленні вантажів

Результативна допомога в митному оформленні вантажів від фахівців компанії «Логістик Сервіс Груп»

Вантажі, що ввозяться або вивозяться з держави, повинні піддатися процедурі митного оформлення, передбачає заповнення декларацій, оплату митних зборів і різних платежів.

Найчастіше оформлення необхідних паперів займає велику кількість часу, протягом якого вантаж простоює. Тому брокери пропонують за певну плату полегшити процедуру проходження митного контролю непідготовленим до заповнення купи паперів клієнтам. Один з таких брокерів – це «Логістик Сервіс Груп», що надає допомогу в митному оформленні вантажів і товарів.

Чому вибирають «Логістик Сервіс Груп»?

Широкий спектр послуг

Представники компанії, що перебувають у митних зонах, надає клієнтам різноманітні послуги, включаючи наступні:

  • оформлення митних декларацій;
  • збір необхідних документів;
  • розрахунок та сплата митних платежів, а також мит;
  • взаємодія з посадовими особами;
  • звірка митних платежів;
  • здійснення електронного декларування вантажів і товарів;
  • контроль платежів та випуску товарів.

Високий професіоналізм, поряд з багатим досвідом наших співробітників, є гарантією того, що всі необхідні заходи, спрямовані на митне оформлення товару, будуть виконані у стислі терміни.

Доступні розцінки

Керівництво компанії «Логістик Сервіс Груп» дотримується вигідною для клієнтів цінової політики. Наприклад, вартість оформлення вантажів в митних зонах столиці Російської Федерації починається від 12 тисяч рублів. Співпраця з брокером «Логістик Сервіс Груп» передбачає вигідну для клієнта ціну оформлення вантажів та товарів. Також доступні розцінки встановлені на послуги з авіаперевезень, автомобільним, морським і залізничним перевезенням в межах Росії і за кордоном.

Бездоганне дотримання букви закону

Ми гарантуємо клієнтам, що всі документи будуть оформлені у цілковитій відповідності з чинними законами та нормативними актами. Співробітники «Логістик Сервіс Груп» належним чином оформлять товари народного споживання, устаткування та комплектуючі, техніку, продукти харчування, алкогольні напої, кондитерські вироби, сировинні експортні товари. Важливо і те, що брокер несе відповідальність за схоронність товарів і вантажів яка звернулася за наданням послуг клієнта.

Зв’язавшись з представниками «Логістик Сервіс Груп», ви зможете від компетентного фахівця отримати відомості, що стосуються надання різних послуг.