Проходження митниці

223

Tweet

Всі товари, що ввозяться на територію Республіки Білорусь, підлягають митному оформленню. Цей процес пов’язаний з необхідністю підготовки та оформлення безлічі документів, а значить, вимагає знання митного законодавства. Крім того, у вирішенні питань з митницею не обійтися і без деякого практичного досвіду. Якщо ж його немає, можна зіткнутися з численними простоями і зволіканнями. Чим це загрожує – пояснювати не має сенсу. Перевізник не тільки витратить багато часу і сил, але і зазнає збитки, пов’язані із затримкою вантажу на митниці, а в ряді випадків – ще й зіпсує відносини з діловими партнерами і клієнтами.

Послуги митних брокерів

Щоб проходження митниці було максимально простим і безболісним, учасникам зовнішньоекономічної діяльності рекомендується звертатися за професійною допомогою до фахівців – митним брокерам і представникам, які комплексно вирішують завдання з транспортування та експедирування товарів.

З митним органом взаємодіють не тільки імпортери та експортери, а й митні брокери (представники, декларанти), які допомагають і тим і іншим в оформленні документів та вирішенні поточних питань на митниці. Брокер візьме на себе сплату мит і платежів, заповнення документів, надання товарів і транспортних засобів тощо. Великий досвід і кваліфікація фахівців дозволять ваших товарів прискорити проходження митниці і уникнути можливих неприємностей.

Як вибрати митного брокера

Пошук кваліфікованого представника краще починати завчасно, а не тоді, коли у вас вже почалися проблеми. На що варто орієнтуватися? В першу чергу, у компанії обов’язково має бути ліцензія на здійснення даного типу операцій, вона повинна бути включена в реєстр митних представників. Уточніть також, чи є у фірми договір страхування ризику цивільної відповідальності.

Слід віддавати перевагу брокерам і представникам з великим стажем роботи і хорошою репутацією. Щоб визначити рівень кваліфікації компанії, поговоріть з її клієнтами і наведіть довідки про те, як до цього брокеру відносяться в митному органі

З професійним митним представником ви гарантовано отримаєте якісне оформлення вантажу, і проходження митниці стане для вас простим і швидким.