Професійний такелаж та демонтажні роботи

259

Tweet

Професійний такелаж та демонтажні роботи

Такелажні роботи – це комплекс послуг, пов’язаних з переміщенням важких і негабаритних вантажів, складних конструкцій або дорогого обладнання. Такі заходи проводяться у сфері вантажоперевезень, коли переміщення вантажів з великою вагою або нестандартними розмірами передбачає використання такелажних засобів та професійного інструменту.

Основний напрямок діяльності компанії «Проф Такелаж» — перевезення обладнання, монтажні, демонтажні та вантажно-розвантажувальні роботи. В наше завдання входить переміщення верстатів, пресів і виробничих ліній у відповідності з правилами техніки безпеки. Ми допоможемо вам зробити транспортування цінного майна підприємства і в короткі терміни ввести в експлуатацію нове обладнання (http://www.prof-takelag.ru/service.htm).

З розвитком технологій з’явилася безліч механізмів, дорогих видів устаткування і машин, які потрібно не тільки перемістити з одного місця на інше, але підключити до мережі електроживлення і запустити робочий процес. Тому такелаж включає в себе й інші необхідні заходи. Правильно оцінити розміри і вартість роботи допомагає попередня експертна оцінка, яка проводиться до укладення договору.
В робочу кошторис і схему такелажних робіт можуть бути включені наступні завдання:

— проведення підготовчих робіт (пристрій розвантажувально-навантажувальної площадки, виготовлення строп і кріплень, вибір вантажопідйомних механізмів, створення допоміжних конструкцій і захисної упаковки);

— строповка вантажу;

— транспортування;

— установка устаткування на новому місці і підключення до електромережі;

— монтаж і пуско-налагоджувальні роботи.

В залежності від складності майбутнього такелажу співробітники компанії проходять попередній інструктаж, підбирають і тестують вантажопідйомні пристрої та механізми, складають маршрути руху автотранспорту та вибирають спосіб переміщення: у фургоні, на навантажувачі, за допомогою вантажівки, автокрана або крана-маніпулятора. Така робота як демонтаж обладнання вимагає від такелажников не тільки досвіду і вправності, але і профільної освіти, тому більшість співробітників такелажних компаній своєчасно проходять перепідготовку, набувають нові навички, що допомагають знаходити рішення в нестандартних ситуаціях (http://www.prof-takelag.ru/).

Особливості демонтажних робіт

Модернізація виробничого обладнання змушує керівництво великих компаній користуватися послугами професійних такелажников, добре знайомих з особливостями проведення демонтажу або монтажу. У цьому випадку дії ведуться у кількох напрямках:

— вивчається вільний простір, відповідне для розміщення обладнання;

— виробничі лінії і конвеєри знеструмлюються, проводиться часткова заміна застарілих верстатів і робочих елементів, зміцнюється фундамент і готується основа для встановлення обладнання;

— вивчається інструкція виробника, згідно якої, відбувається монтаж верстата або преса;

— підбираються домкрати і вантажопідйомні механізми для переміщення громіздких конструкцій.

Транспортні компанії мають свій встановлений алгоритм, за яким здійснюється такелаж. В їх арсеналі присутня спецтехніка і широкий вибір автотранспорту з різною вантажопідйомністю. Всі роботи виконують кваліфіковані вантажники і такелажники, що мають відповідну екіпіровку та інструмент. Тому переглядаючи портфоліо такелажних компаній, ви можете знайти постійного партнера, з яким у майбутньому встановляться довірчі довгострокові відносини.