Продажі нових легкових автомобілів у Європейському Союзі показали зростання більш ніж на 6% в січні

263

Tweet

Статистика продажів авто в ЄС

Продажі нових легкових автомобілів у Європейському Союзі виросли більш ніж на 6% в січні, однак Volkswagen AG (VOW.XE) — найбільшому виробнику, не вдалося йти в ногу з промисловістю і вона втратила значну частку ринку, оскільки продовжує боротися з наслідками скандалу з маніпулювання викидами.

Реєстрація нових авто, дзеркало продажу, які зросли до 1,06 млн автомобілів в січні порівняно з 999,195 автомобілів роком раніше. Дані показують помітне уповільнення від показників попередніх двох місяців, але були «обнадійливі перспективи на найближче майбутнє, так як висхідний тренд на ринку залишається стабільною», — вважає Асоціація європейських виробників автомобілів (ACEA).

Німецький автовиробник отримав потужну підтримку від сильного зростання продажів Audi AG (NSU.XE) — люксовий автомобільний бренд, який показав майже 14% зростання продажу в ЄС, що викликано сильними продажем нових автомобілів в Італії.

Так само, продажі нових легкових автомобілів для марки Фіат в ЄС зросли на 13.7%, в той час як продажі Рено СА (RNO.FR) зросли на 1.1% , Peugeot СА (UG.FR) продажі зросли на 3.3%. У Європейському підрозділі компанії Ford Motor Co.’s ( F) повідомили про рішучий в 11.4% зростання продажів нових легкових автомобілів в ЄС, в той час як “Дженерал Моторс” продажу Опель збільшила на 12.8%.

Серед топ-п’яти європейських авторинків, Італія, яка показала статистику зростання на 17.4% продажів нових автомобілів, посунувши з третьої строчки Франції, щоб стати третім за величиною автомобільним ринком в ЄС після Німеччини і Великобританії.