Правила митного оформлення вантажів

352

Tweet

В цілому, митне оформлення вантажів передбачає подачу заявки в уповноважені органи, що містить точну інформацію про перевозяться товари. Будь-які вантажі, які ввозяться на територію РФ, підлягають декларуванню.

Кожна компанія неминуче стикається з труднощами у сфері правового регулювання своєї зовнішньоекономічної діяльності. Щоб привезти товар, вона повинна бути зареєстрована як учасник ЗЕД на митному посту. Ця процедура дуже трудомістка і складна, і під силу лише професіоналам з великим досвідом і знаннями.

Митне очищення вантажів

Початковим етапом цієї процедури є митне оформлення товару в країні-відправника. У ній враховуються особливості законодавства країн, до яких відносяться імпортери.

Прибулий товар обов’язково підлягає митному очищенню: сплата зборів, мит, податків, надання необхідної документації, ліцензій і дозволів у разі їх необхідності. Під час заповнення декларації використовуються переліки та класифікатори довідково-нормативної інформації, які складені відповідно до законодавством РФ.

Порядок митного оформлення вантажів

Під порядком митного оформлення розуміють сукупність певних правил, відповідно до яких здійснюється дана процедура. Вона залежить від мети імпорту продукції в країну, її виду, виду транспортування, за допомогою якої виконується процедура ввезення та категорій громадян, які здійснюють таку доставку.

Щоб не допустити помилок у виконанні всього алгоритму цієї процедури, правильно визначити її порядок, слід добре знати законодавство і постійно відстежувати всі зміни в законах. Тому самостійно займатися цією процедурою у Вас навряд чи вийде. Щоб позбавити Вас від проблем на митниці, існує компанія «МС-Консалт Груп», пропонує вигідні умови по загальній вартості, витрат і термінів. Ми досконально вивчили законодавство, всі його особливості і можемо представляти інтереси наших замовників на митниці. Одним з основних принципів роботи наших фахівців є ретельний контроль за змінами, які стосуються ввезення і вивезення товару. В деяких випадках діє пільговий, спрощений порядок оформлення, про що наші співробітники компанії «МС-Консалт Груп» повідомлять, якщо це буде потрібно.

Митне оформлення вантажу – послуга, яку можна по праву назвати квінтесенцією бюрократизму, так як вона пов’язана з великою кількістю документів. Зрозуміло, складність заповнення документів цілком виправдані специфікою перевезення вантажу, наприклад, з Китаю в Росію, особливостями законодавства, юридичними тонкощами. Проте наші працівники складуть договір, пункти якого не викличуть додаткових питань, також взявши на себе складання всієї документації.

Компанія «МС-Консалт Груп» надає наступні послуги по митниці:

  • оконсалтинг у сфері митного законодавства та ЗЕД;
  • допомога в отриманні дозвільної документації;
  • представлення інтересів своїх клієнтів;
  • перевірка, а також і сам підбір кодів ТНЗЕД;
  • сприяння при укладанні контракту.

Фахівці нашої компанії проводять митне оформлення вантажів вже не один рік. За минулі роки ми вивчили принципи заповнення необхідних документів, тому в курсі всіх змін законодавства, що дозволяє скоротити витрати, заощадивши час на етапах обробки товару. Ми представимо Ваші інтереси на митниці, оформивши всі документи в найкоротші терміни!