Позитивна статистика з світового контейнерного ринку перевезень

241

Tweet

Позитивна статистика з світового контейнерного ринку перевезень

Контейнерні перевезення є основою транспортних доставок морським, залізничним і частково автомобільним видами транспорту. Із зростанням попиту на перевезення вантажу в контейнерах, зростає і попит власне і на самі контейнера. Можна купити контейнер 40 — http://atkterminal.ru/ або взяти в оренду, це питання постійно стоїть перед клієнтами і вирішується на основі дослідження мережі транспортної логістики по оборотності контейнера, де точкою визначення є ціна. Зіставляючи вартість оренди з вартістю покупки контейнера можна прийняти рішення з цього питання.

Зростання в квітні контейнерних перевезень з порту Лос-Анджелес збільшився на 11 відсотків. Так як тут в основному використовуються 20 -ти футові контейнери, то попит на їх оренду та купівлю різко зріс. Так для перевезення в Європу контейнер 20 футів купити набагато зручніше, якщо вантаж направляється в південну частину старого світу, на північ регіону простіше орендувати, так як повернути його з вантажем буде набагато простіше. Зростання контейнерного імпорту склав 12 відсотків, а експорту на 8 відсотків. Дані першого кварталу 2014 року так само позитивні, так як зростання склав 11 відсотків.

Позитивну статистику отримали фахівці з транспортної логістики і з Гамбурга. Вантажообіг порту за перший квартал 2014 року зріс на 9 відсотків. У структурі цього зростання, обсяг контейнерних перевезень зріс на 8 відсотків і досяг 2,4 млн 20-ти футових номінальних одиниць або просто TEU. Причому імпорт і експорт рівні за обсягами, що є ідеальної бізнес середовищем для оренди контейнерів.

Позитивна статистика прийшла на цьому тижні і з Гонконгу. Контейнерний оборот цього порту за перший квартал 2014 року зріс на 4,7 відсотка. Це один з найбільших портів у світі, який задає тон розвитку всієї світової контейнерної транспортної логістики, обслуговуючи в рік близько 500 тисяч суден. Всі транспортні доставки здійснюються в основному в орендованих контейнерах, так як налагоджена бездоганна система повернення їх, що дозволяє тримати ціну на цю послугу набагато нижче світової. Винятки становлять лише ті випадки, коли контейнер доставляється вглиб континенту за допомогою залізничного транспорту і повернення контейнера займає багато часу і коштує дуже дорого.

Хороші новини прийшли і з морських портів Росії. За 4-ри місяці 2014 року зростання контейнерного обороту склав 2,1 відсотка. Значно зросла перевалка транзитних контейнерів. Тут зростання майже на 30 відсотків. Експорт зріс на 4 відсотки, а імпорт впав на 1,3 відсотка.