Позитивна хвиля від DPD

251

Tweet

Позитивна хвиля від DPD

Схоже, що криза у сфері логістики не буде тривати вічно. Абсолютно точний сигнал про це сьогодні дала компанія DPD, повідомивши про нові плани з розвитку в Росії. На тлі грандіозного розвитку компанії в Європі, ці плани виглядають досить оптимістичними для логістики.

Представники логістичного оператора DPD повідомили про плани компанії почати в 2017 році будівельні роботи на майданчику власного логістичного терміналу. Для майбутнього комплексу буде відібраний ділянку на півдні столиці.

Глава компанії Андрій Майоров підтверджує готовність до теперішнього часу проекту майбутнього терміналу, також відома конфігурація розміщення сортувальної лінії. Для реалізації намічених планів компанія буде готова вкласти серйозні інвестиції, готовий логістичний центр відкриє нові напрямки роботи DPD на найближчі 15-20 років.

Поки що лого-оператор проводить операції на двох своїх основних складських майданчиках — на північному і південному напрямку від центру. Приміром, на оснащення терміналу в Домодєдово було направлено близько 80 млн рублів, з яких 25 млн пішли на облаштування інженерних комунікацій і системи відеомоніторингу, левова частка пішла на вдосконалення матеріально-технічної бази комплексу.

Про перспективний терміналі відомо, що його площа буде складатися з 10 000 кв. м. складів і понад 1 500 кв. м. офісних приміщень. В даний час з власником орендний договір укладено на термін у три роки.