Послуги логістичної компанії

221

Tweet

Послуги логістичної компанії

Переміщення будь-якого вантажу з одного місця в інше за мінімально коротким маршрутом займаються міжнародні логістичні компанії. Організована, і існує по сьогоднішній день, ціла транспортно-логістична система. Це співпраця виробників послуг і споживачів, до яких належить персонал компаній – вантажники, водії, менеджери, юристи – займаються наданням послуг, вантажних транспортних засобів, складських споруд. Тобто це сукупність об’єктів і суб’єктів міжнародної логістичної інфраструктури і транспортної виконують функції планування та транспортування вантажу, контроль та його зберігання, розподіл, а також документальний супровід будь-яких товарних потоків на основі ЗЕД. Особливо важливо до даного процесу додавати послуги з митного оформлення вантажів при імпортних та експортних операціях.

Постійно зростаючий експорт товарів до Казахстану, Європу, Китай і інші регіони світу з Росії диктує потребу в компаніях в області логістики, які детально знають всі тонкощі організації цього процесу, заснованого на аутсорсингу ЗЕД.

Практичне завдання заснована на управлінні всіма цими компонентами:

• окремими складськими приміщеннями;

• наявністю запасів за окремими найменуваннями товару і його знаходження;

• різноманітними видами транспорту, контроль над термінами транспортування;

• послугою комплектації вантажу та пакуванням;

• зв’язком, тобто отриманням початкової, проміжної та кінцевої інформації про вантаж у процесі перевезення;

• митне оформлення вантажів при імпорті та експорті.

Найбільш яскравим прикладом лідера на російському ривку логістики можна вважати компанії ТОВ»Реалэкспорт». Компанія надає весь спектр сучасних послуг з транспортної логістики по різних напрямках – експорт у Казахстан, Європу, Китай, Кавказ, країни Середньої Азії. Основним пріоритетом є надання митних послуг.

Компанії можуть відкривати власні логістичні відділення в різних точках, а так само залучати подібні організації для вирішення питань поставок і зберігання вантажу. Системну координацію роботи компанії ТОВ»Реалэкспорт» здійснюють регіональні офісу, які розташовані у всіх мегаполісах. Такі центри розташовані в Москві, Астані, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Челябінську та інших містах.

Окремі компанії виділяються серед конкурентів деякими перевагами. Наприклад, блискавичний пошук машин через короткий термін після подачі заявки підбирають такий вид транспорту, який підходить для вирішення завдання по перевезенню вашого вантажу. Чи правильна робота з документами – документи завжди відповідає дійсності. Вантаж страхується, що дають клієнтові впевненість у кінцевому результаті. Велике значення має досвід роботи і налагоджені зв’язки з різними виробничими і торговими компаніями. Велике значення в цьому процесі має аутсорсинг.

Замовляючи у такій компанії машину, можна отримати прийнятну ціну та ще й зі знижкою, так як використовується власний транспорт. Великі транспортні компанії, які мають свій автопарк і займаються постійними вантажоперевезеннями, гарантують доставку вантажу в замовлене місце вчасно, у повній цілості, швидко і якісно. Рейси за маршрутами виконуються щодня з використанням власних вантажних автомобілів. Пропонуючи комплекс логістичних послуг, компанія доставляє вантаж не тільки авто транспортом, а так само використовуючи авіа, морський і залізничний транспорт, дотримуючись усіх законів і правил митного оформлення, з оплатою податків і зборів.