Польща тимчасово відновлює контроль на внутрішніх кордонах ЄС

223

Tweet

Польща тимчасово відновлює контроль на внутрішніх кордонах ЄС

Згідно інформації, опублікованої в російських і польських ЗМІ, вночі в 00:00 у понеділок, 4 червня 2012 року, в зв’язку з європейським Чемпіонатом з Футболу в країні, щоб забезпечити успішне проведення всіх заходів уряд Польщі відновило тимчасовий контроль на внутрішніх кордонах Європейського союзу: Німеччина Словаччина, Чеська Республіка і Литва, а також у всіх морських портах і аеропортах.

Перевірка буде здійснюватися в певні дати і час і на обраних маршрутах, які перетинають кордон Польщі. Тимчасовий прикордонний контроль буде ґрунтуватися на мобільних патрулях, прикордонників, і за допомогою так званих спеціальних транспортних засобів «schengenbusy». Вони обладнані мобільними пристроями з доступом до баз даних, пристроїв для того, щоб перевірити достовірність документів, і т. д.

Спеціальний режим буде мати силу до 1 липня. Згідно інформації від Міністерства Внутрішніх Справ Польщі, прикордонний контроль не буде обтяжливим для громадян, та перевірки будуть проводитися вибірково.

Відповідно до громадським законодавством Європейського Союзу, тимчасове відновлення прикордонного контролю можливо в особливих ситуаціях, які становлять загрозу державної безпеки, наприклад, з нагоди міжнародної організації масових заходів.

Обмін посиланнями для просування сайтів під Yandex