Польоти під питанням

409

Tweet

Польоти під питанням

Білоруської національної авіакомпанії «Belavia» заборонили з 13 квітня робити рейси в усі області Росії, окрім Москви. Повідомлення компанія отримала 5 квітня, повідомляє заступник генерального директора «Belavia» Igor Cheginetsa.

«Belavia» в додаток до Москві літала в Калінінград, Санкт-Петербург, Єкатеринбург і Сочі, влітку планувалося відкрити рейс до Новосибірська.

Раніше Білоруське Міністерство транспорту повідомило Російської Федерації щодо скорочення з 13 квітня рейсів російських Авіакомпаній з Москви до Мінська. Російську сторону «здивувало» рішення Білорусії. Як зазначено у Міністерстві транспорту Російської Федерації, країни мають угоду з польотів з програмою рейсів до 10 травня 2012 року.

Конфлікт по авіаційних перевезень між Мінськом і Москвою призвів до того, що рейси з 26 березня на цьому міжнародному напрямку зупинилися. Росія відкликала дозвіл для рейсів «Belavia» в Росію, це ж зробила Білорусія для кількох російських авіакомпаній. Причиною конфлікту була нездатність міністерств двох країн погодитися з кількістю рейсів. Раніше повідомлялося, що 29 березня Білорусія і Росія досягли угоди. Але 5 квітня, як повідомлялося, Білорусь прийняв рішення про скорочення кількості рейсів російських авіакомпаній.

Щоб вирішити конфлікт, російська делегація, очолювана представником міністра транспорту Valery Okulov і головою Транспортного Агентства Federal Air, Alexander Neradko планують 9 квітня приїхати до Мінська для переговорів.

Ціни на літакові квитки можете подивитися на сайті http://skyway.net.ua/. Тут же можна і замовити квитки на зацікавив вас політ. Гнучка система знижок.