Покарання за рух транзитних вантажівок на МКАД в денний час збільшено до 1000 рублів

287

Tweet

Покарання за рух транзитних вантажівок на МКАД в денний час збільшено до 1000 рублів

Нагадаємо, що міжнародні перевезення вантажу автомобільним транспортом ці обмеження не стосуються.

Покарання за рух транзитних вантажівок на МКАД в денний час сьогодні зросла з 300 рублів до 1000 рублів. Набув чинності закон, який збільшує адміністративний штраф за транзит транспорту в заборонену для руху час з 6.00 до 22.00 мск в межах МКАД.

Тепер пересічному автомобілісту можна велосипед author купити і починати економити на переміщенні. Якщо дороги стануть більш вільними, то і поїздки в Москві на велосипеді будуть більш комфортними. Фірми продавці такої техніки очікують справжній бум в цьому році.

Закон передбачає накладення штрафів за транзит вантажівок вагою понад 12 тонн, які рухаються на МКАД і невеликих вантажівок більше 1 тонни, які пересуваються в денний час на території столиці, обмежену розмірами Третього транспортного кільця.

Покарання буде збільшено поетапно — від сьогоднішніх 1000 рублів, до п’яти тисяч рублів з 1 липня.

Як зазначалося раніше мером Москви Сергієм Собяніним, «абсолютно не влаштовує кількість вантажівок, які діють у відповідності з нашими рішеннями, так що ми будемо нарощувати адміністративні штрафи на щомісячній основі і в результаті вони дійдуть до 5000 рублів «. Це досить великий штраф», влада на таке значне збільшення не пішли відразу саме для того, щоб транспортні компанії могли пристосуватися до нових умов транспортної логістики.

Транзитні перевезення важких вантажівок вагою понад 12 тонн в Москві були введені в період з 06:00 до 22:00 мск з 1 березня. З 1 травня ці обмеження будуть поширюватися на транзитні перевезення. У курортний сезон — з 1 травня по 1 жовтня — заборона буде діяти до півночі по п’ятницях, суботах, неділях, напередодні святкових і неробочих святкових днів.

За даними департаменту транспорту, з накладенням обмежень число вантажівок на дорогах скоротився майже на третину. Багато транспортні компанії скорегували свою логістику, адже стояти на узбіччі значно дорожче, ніж їхати по об’їзному маршруту.