Платон дає місячну відстрочку платежу

264

Tweet

Платон дає місячну відстрочку платежу

Уряд Російської Федерації визначило механізм відстрочення оплати за збиток,що наноситься дорогах вантажними автомобілі вагою понад 12 тонн.

На цьому тижні представникам транспортного бізнесу стало відомо, що оператор системи «Платон» «РТ-Інвест Транспортні Системи» оголосив про готовність до запуску додаткового сервісу пост оплати в системі. І чекає тільки постанови, яка буде регламентувати справляння такої плати. Очікується, що відстрочка платежу буде надаватися строком на один місяць. Це буде дозволяти російським вантажним автомобільним перевізникам внести оплату за пройдений кілометраж протягом місяця після здійснення перевезення.

«Встановлюється механізм надання відстрочки власникам вантажного транспортного засобу про внесення оплати на підставі заяви та наявності певних умов, на базі яких надається відстрочка по платі. Що дасть можливість власникам вантажних транспортних засобів оптимізувати свої витрати, які пов’язані з внесенням плати та отриманням грошових коштів від замовників перевезень», — повідомляється на сайті уряду РФ.

Відстроченням можуть скористатися, якщо власник вантажного транспортного засобу має реєстрацію в системі більше двох місяців і його юридична особа є резидентом РФ. Таким чином, для міжнародних транспортних компаній цей принцип не діє. Тут система оплати залишається колишньою — 100% передоплата.

Ще однією важливою умовою є закріплення за транспортним засобом бортового пристрою. А так само, у власника немає неоплачених адміністративних штрафів, які були накладені на нього «за порушення законодавства про внесення плати».

Надання відстрочки щодо плати починається з першого числа наступного місяця. Таким чином, механізм роботи системи значно розширюється.

«Платон» почав працювати з 15 листопада 2015 року. Збори c вантажівок надходять в дорожній фонд. Уряд Російської Федерації в кінці лютого цього року продовжено пільговий тариф в 1,53 рубля вантажівок. Раніше пропонувалося, що з 1 березня 2016 року цей тариф буде в 3,06 рубля за кілометр. Але пізніше влади Російської Федерації продовжили дію пільгового тарифу до осені 2016 року.