Північна гілка великого Шовкового шляху підвела підсумок

246

Tweet

Північна гілка великого Шовкового шляху підвела підсумок

Поки багато країн запускають пробні проекти в рамках відродження Шовкового шляху, аналогічний проект через територію Росії, північна сухопутна гілка підводить підсумки роботи запущеної 13-го червня 2015 року залізничної контейнерної лінії.

На думку компанії АНКОРД.РФ, яка надає комплексні послуги по доставці вантажів з Китаю в Росію, велике значення для північної гілки Шовкового шляху мають доставки вантажів у Росію, так як вони допомагають завантажити повністю дану транспортну лінії і підвищити ефективність транспортної логістики.

За півроку експлуатації нового вантажного міжнародного залізничного маршруту з Харбін (Китай) в Гамбург (Німеччина) у рамках проекту «Один ремінь, одна дорога» Шовкового шляху, було доставлено 1300 стандартних контейнерів з товаром на суму близько $90 млн., Про це зробили повідомлення у Комітеті з розвитку і реформ китайського міста Харбін провінції Хейлунцзян.

Цей спосіб доставки має мінімальну вартість і здійснюється дуже швидко. Потяги з вантажем проходять весь міжнародний маршрут через 15 днів з Харбіна в Гамбург.

Логістична компанія «Міжнародна логістика Харбін – Європа» незабаром має намір побудувати і відкрити в російському сибірському місті Єкатеринбург міжнародний логістичний центр, він буде займатися управлінням за залізничним рухом у напрямку Європи і Росії. Даний проект буде розроблений і здійснений на основі проектів в рамках програми «Один ремінь, одна дорога» . В цілому ж на залізничні проекти Китай вкладає 113 млрд. доларів США.

Раніше повідомлялося, що два пункти пропуску (КПП), які розташовані на держ. кордоні автономного району Внутрішня Монголія в Північному Китаї, обслуговують 17 міжнародних маршрутів вантажних залізничних перевезень в Європу з КНР. Більшість рейсів у 2015 році в напрямку Європи– 604 – перетнуло КПП Маньчжоули (Маньчжурія), який розташований на китайсько-російському кордоні. Через прикордонний перехід Эрэн-Хото, на китайсько-монгольської кордоні, було зроблено 77 рейсу в Європу в минулому році.

Так само, в кінці 2015 року була введена в дослідну експлуатацію лінія вантажних залізничних перевезень Гуанчжоу-Маньчжурія – Росія. Вона з’єднає китайську провінцію Гуандун і країни Східної Європи. Експериментальний вантажний поїзд вже рухається в напрямку Європи з міста Дунгуань провінції Гуандун.