Підсумки роботи DPD в Казахстані

310

Tweet

Провідний постачальник послуг експрес-доставки — компанія DPD, — оголосив звіт сьогодні в Алмати, на спеціальній прес-конференції, за підсумками роботи компанії у напрямку Казахстан-Росія-Казахстан» на 2011 рік в рамках Митного союзу.

Було відзначено, що в 2010 році, коли набув чинності Митний союз, значно підвищилася ефективність логістики ринку країн-членів. Спрощення митних процедур призвело до динамічного зростання попиту на транспортно-логістичні послуги DPD, який дозволив компанії показати відмінні результати в напрямку доставки «Казахстан-Росія-Казахстан».
Тільки в 2011 році обсяг зростання клієнтської бази склав 20% За минулий рік клієнтам було поставлено товарів вагою понад 800 тонн, а вже сьогодні наростаючим підсумком з початку постачань в цьому напрямі і на сьогоднішній день обсяг перевезень вантажу склав понад 1300 тонн. У середньостроковій перспективі компанія чекає 10-кратне збільшення цих обсягів. Про це повідомив президент DPD в Росії і СНД Сергій Круглов.
В даний час в Росії налічується більше 80 представництв DPD,а в Казахстані — 7. Всі філії є частиною цього процесу передовий транспортної логістики, в якій дуже важливо забезпечити рівномірне якість обслуговування в єдиній мережі доставки. Протягом 2012 року планує відкрити 15 філій в Росії, чотири — в Казахстані. Служба у Казахстані додала новий сервіс, зберігання, а для перевалки буде відкрито додатковий склад логістики.
Казахстан — країна, через яку проходять чотири міжнародних повітряних коридору, шість залізничних і 9 автомобільних транспортних. Казахстан став державою, транспортна та логістична інфраструктура якого має важливе значення для операторів експрес-доставки. Вступ Росії і Казахстану до Митного союзу створило ключ для позитивних економічних тенденцій. Зокрема, відмінна робота DPD в напрямку «Казахстан-Росія-Казахстан» в 2011 році, підтверджує перспективи подальшого зростання товарообігу між країнами.
Доставка щоденно понад 2,5 млн. посилок, дозволяє говорити про те, що DPD є провідною міжнародною компанією експрес-доставки. DPD має кращу дорожню мережу в Європі і охоплює практично всі країни світу. З широкого набору послуг з міжнародної експрес-доставки та доставки внутрішнім споживачам можна вибрати транспортно-логістичне рішення для свого бізнесу. 24 000 співробітників і 18 тисяч автомобілів DPD працюють у більш ніж 800 терміналах компанії.
DPD є членом міжнародного холдингу GeoPost, який є провідним гравцем експрес-доставки посилок і займає друге місце в Європі. Щодня компанія поставляє понад 2,5 млн. пакетів в світі. У Казахстані DPD працює вже більше п’яти років.