Перша доставка дроном в США

254

Tweet

Перша доставка дроном в США

Схоже, що логістика по доставці товарів дрона вступила в завершальну практичну стадію розвитку. І вже незабаром буде проводиться реальна доставка вантажів.

Губернатор американського штату Невада Брайан Сэндовал заявив, що в межах автономної міської доставки безпілотним літальним апаратом (БЛА) вперше доставлено поштове відправлення у місті Хоторн, повідомляє Associated Press.

Генеральний директор компанії Flirtey Метт Суїні сказав, що доставка була здійснена безпілотником, який пролетів півмилі і скинув пакет в безлюдному районі міста, так як фактичного адресата у посилки не було.

Маршрут безпілотника був заданий за допомогою GPS. Посилка містила пляшку води, продукти харчування і аптечку.

«Проведення першої поставки безпілотним літальним апаратом в міських умовах є великим досягненням, наближаючи нас ближче до дня, коли безпілотні літаки будуть здійснювати регулярні поставки прямо до вашої двері», — сказав Суїні.

Губернатор Невади Брайан Сэндовал у свою чергу привітав компанію з успішним завершенням першої повністю автономної доставки.

Раніше повідомлялося, що компанія Google запустить сервіс доставки товарів дрона в 2017 році. Так само останні випробування проходять в Європі і вже незабаром ми побачимо активне застосування цього способу доставки в старому світі.