Переїзд з країни в країну: як організувати перевезення речей

255

Tweet

Переїзд з країни в країну: як організувати перевезення речей

Як можна організувати міжнародне перевезення вантажів. Які є види міжнародної перевезення вантажів.

Щорічно тисячі росіян змінюють своє місце проживання, переїжджаючи в інші країни. Це означає не тільки радість від досягнення бажаної мети, а ще й цілий ряд клопоту. Серед них перше місце за складністю може займати перевезення особистих речей.

Незалежно від причин переїзду, кожен росіянин, який вирішується залишити батьківщину і виїхати від ПМЖ в іншу країну, стикається з серйозним викликом. Мова йде про таку проблему, як перевезення власних речей. Звичайно, багато розсудливо прощаються з багатьма предметами, розпродуючи їх ще на батьківщині. Але від усього неможливо позбутися, так що міжнародне перевезення вантажів залишається актуальною.

Як показує досвід, в більшості своїй вибір конкретного виду доставки зумовлюється трьома критеріями: рівень платоспроможності клієнта, об’єм речей і віддаленість країни призначення. Практично під будь-які запити можна підібрати максимально зручний варіант, так само як і готелі в Іспанії (http://ostrovok.ru/hotel/spain/) представлені великим асортиментом, де є варіант на кожного мандрівника.

Перший спосіб перевезення — це морський транспорт, який найзручніше, якщо країна відокремлена від Росії океаном, тобто, розташована на іншому континенті. Перевага цього варіанта полягає в його порівняно невисокій вартості. Але при цьому не варто розраховувати на те, що вантаж прибуде в пункт призначення оперативно. Його подорож по хвилях буде тривати не менше 1-2 місяців.

Другий спосіб — автомобільна перевезення. Природно, вона походить тільки в межах континенту. Для доставки в країни СНД чи Європи, її вибирають за те, що клієнтові не доведеться багато платити за послугу. Крім того, вона ще й дуже зручна, так як нерідко компанії готові привезти її прямо до дверей. Правда, досвід показує, що під час автоперевезень за збереження вантажів вантажоперевізники хоч і відповідають, але за фактом гарантувати її не можуть.

Черговий спосіб доставки речей за кордон — залізничні перевезення. Він привабливий тим, що клієнт точно знає дату прибуття вантажу. Але в іншому має масу недоліків. Перш за все, речі потрібно буде самостійно везти на ж/д станцію, а потім від неї додому в іншій країні. Ніхто не може гарантувати цілісність і схоронність вантажу. Ще й доставка не найдешевша, так що варто гарненько обдумати, вибираючи послуги залізниці.

Авіаперевезення можна охарактеризувати всього парою слів — висока швидкість доставки. Але за це перевага доводиться багато платити. Зате в готель Пинакл Паттайя (http://ostrovok.ru/hotel/thailand/pattaya/id5293/pinnacle_grand_jomtien_resort__spa/photo5152823/) його рекомендує як дуже гідний варіант для розміщення, будь-який вантаж долетить за лічені години. Те ж саме стосується і інших віддалених куточків планети.